Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó Marvel képregény? Konkrétan...

Jó Marvel képregény? Konkrétan WandaVision, Fekete özvegy, vagy bosszúállós érdekel.

Figyelt kérdés

Szeretnék képregényeket olvasni, (marvelt) és mivel rengeteg van ezért így a film béli kedvenceim képregényeit olvasnám el.

Kontrétan itt Skarlát boszorkány/Vision , vagy fekete özvegyes, vagy bosszúállós.

Lehet pókember is ha az nagyon jó. (Mert lányként én oda meg vissza vagyok tom hollandért de úgy pókembert más színészekkel nem bírtam) szóval pókember akkor jöhet ha az nagyon jó.

Előre is köszi!



2021. márc. 26. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Víziót szereted, talán ezt próbáld meg:

[link]


Fekete Özvegyes és Skarlát boszorkányos képregény nem igazán jelent meg itthon...


Pókemberből viszont annál inkább:

[link]


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a vízió könyv jó? Olvastad?
2021. márc. 28. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, de nyilván mindenkinek más az ízlésvilága, így ami nekem bejön, lehet másnak nem...
2021. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nagyon úgy néz ki h meg fogom rendelni a Vision képregeny könyvet🤩
2021. márc. 30. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!