Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Biztos van vagy volt mindenkin...

Biztos van vagy volt mindenkinek kedvenc film vagy sorozat szereplője. Neked ki volt az?

Figyelt kérdés

Kezembeakadt pár régi filmmel és sorozattal megtömött meghajtó.


Eszembejutott hogy vajon mi lehet most azokkal az elfeledett c kategóriás főszereplőkkel akik 20-30 as éveikben voltak kb 1 sorozathoz köthető szerepben.


Hát nem kellett volna eröltetnem! Ti se tegyétek inkább!


Elszomorodtam hogy megette őket az idő vasfoga míg én közben felnőttem.

Sokat meg se ismertem az egykori istenített státuszához képest.


Pl ha tudjátok ki volt fénykorában az a Xena. Vagy az elveszett világ szőke amazonja Jenifer O dell. Esetleg Carmen Electra Sandra Monica Belucchi, Bullok és hasonlók.


Neked ki volt a kedvenc színészed / színésznőd sorozatkaraktered akiért gyerekként odavoltál?


"Amúgy az is érdekel hogy akik manapság élik fiatalabb éveiket ismerik e őket egyáltalán?



#film #Régi színészek
2021. márc. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bruce Willis. Még fiatalon, mikor a Moonlighting sorozatban játszott.
2021. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

INTP vagyok. Nincsenek kedvenceim. Racionálisan rangsoroltam filmekben alakított teljesítmény alapján a színészeket. És mivel egy film inkább az író, operátőr és a rendező műve, nem annyira a színészé, a film mondanivalóját és látványát hozzájuk kötöttem, nem a színészekhez.


Ugye ez is szubjektív. Itt gyakorin sokan vannak, akik a szexuális vonzalom az első és nem a művészi érték.

2021. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bajos csajok film nagyon megmaradt tizenévvel ezelőttről.

Lindsay Lohan-t sajnálom, hogy drogproblémái lettek utána, bizonyára ő is jó színésznő lett volna.

Rachel McAdams, mint Regina George ikonikus volt akkor. És ugyanabban az évben szerepelt a Szerelmünk lapjaiban is, két ellentétes szerep, de ott is lenyűgöző volt. Ebből is látszik, hogy ő egy tehetséges színésznő. Mikor megtudtam, hogy Oscarra is jelölték pár éve, nagyon örültem neki.

Amanda Seyfried a filmben egy nagyon bugyuta lányt játszott, kB 0 mondanivalóval, annyira nem nyerte el a tetszésem. Ahhoz képest a Mamma Miában egész jó volt, és a Lopott Idő is nagyon megmaradt nekem. Idén ő is jelölve van Oscar-díjra, nagyon szurkolok neki, hisz mégis csak a kedvenc tinifilmem egy szereplője volt.

Lacey Chabert sajnos eltűnt. Lizzy Caplant láttam pár részben a Masters of Sex-ben, de sajnos sem az alakítása, sem a sorozat nem tetszett. Tina Fey pedig állítólag még ma is aktív humorista.

Ennyi.

2021. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bruno Madinier tetszett a Dolmen sorozatban. Azóta rákerestem és elég durván megöregedett. De azért jó emlékek.
2021. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Jennifer Connelly az örök kedvencem mai napig. Számomra ő az ideális nő (mondjuk most túl sovány), de biztos csak azért mert egy bő évvel vagyok idősebb nála. Az összes filmjét láttam, amihez hozzá tudtam jutni. Másik nagy kedvencem Kate Beckinsale volt, akitől a Sok hűhó semmiért filmet láttam először és imádtam benne. Tőle is megpróbáltam a legtöbb filmet megnézni. Sharon Stone nagyon szexi volt, de ő nem az esetem. Később Olivia Wilde-ot is csodásnak találtam, főleg a Cowboy és az idegenek című filmben, a Hajsza a győzelemért és a fent említett Lopott időben is. A maiak közül nagyon szeretem Merritt Pattersont (30). Ő is nagyon szép, de mindig szép kislányt játszik valami meseszerű románcban. A fiatalabbak közül pedig egyértelműen Angourie Rice (20) vezeti a listát, de szeretem még Lulu Wilson-t (15) is.
2021. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!