Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatokat...

Tudnátok olyan sorozatokat írni amibe megtudja a főszereplő hogy nem mindennapi ember hanem van egy különleges képessége ami megvaltoztatja az életét? Misztikus/fantasy sorozatokra gondolok.

Figyelt kérdés

Mint pl. a Shadowhunters,Boszorkányok elveszett könyve,Átkozott...

És nem,nem azért kérdezek itt mert nem tudom beírni googlera, hanem mert már sokat láttam,és hátha tud valaki ajánlani valami jót amit még nem láttam.


2021. márc. 28. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"mert már sokat láttam"


És akkor kezdjük el a barchobát, hogy mit láttál és mit nem, igaz? kösz, de kösz nem. Az imdb-nek van kiválóan működő more like this funkciója, hajrá.

2021. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mind ilyen... Superman sem tudta sokáig, hogy nem egy átlagos Földlakó. :) Ami téged érdekelhet: "Sabrina hátborzongató kalandjai". Ez fedi a kérdésedben leírtakat, és hasonló a példákhoz.
2021. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hősök
2021. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
TVD es a folytatásai The originals, Legacies
2021. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!