Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel ezt dierkt így...

A Marvel ezt dierkt így tervezte? Vagy így szeretné?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok h ugye a 2019ben megjelent bosszúállók 4ben ugye már 2023ban jartunk.

És most h rengeteg film fog kijönni és mire mind kijön akkor már valójában 2023 lesz.

Ezt direkt így tervezték?

Mert ugye a marvel mindig követte a valódi évszámokat.



2021. márc. 30. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy benne blvolt a pakliban...
2021. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen lesz még 2023.

A no way home ha minden jòl megy decemberben be lesz mutatva a feketeözvegy pedig majd most valamikor (az más kérdés hogy nálunk mi a helyzet, de Amerikában kinyitotrak pár hete a mozik meg a Disney+-on is be tudják mutatni). A Foctor Strange meg 2022, ha jòl tudom a Thor is, a Galaxis örzöiröl még nincs hír, lagalább is én nem hallottam felöle. Egyébként meg a filmek már nem 23-ban fognak valòszínüleg játszòdni. A Feketeözvegy alap hogy nem. De gondolj bele. A Pòkember még majdnem biztos hogy közvetlen a ffh után. De azt is tudjuk hogy valamikor karácsony környékén. Mikor bemutatják 2021 max. 2022 lesz. Viszont az MCU-ban már 2024 az idövonalban következö filmekben. Meg most a covid nekik is eléggé hazavágta a terveiket. Gondolj bele a Feketeözvegy is 1 teljes évet csùszott. Nem hiszem hogy direkt hùznák az idöt.

2021. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
+ugye az egész idövonal csùszott a valòsághoz képest az iw-vel meg végjátékkal, értelmetlen lenne ùgymond visszahozni ezt az elörehaladást
2021. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a Hangya és a darázs 2 (vagy 3, nem tudom h kell mondani) nek a premier dátuma az 2023 február/március ha jól tudom
2021. márc. 30. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen de addigra már az idövonalban több lesz valószínüleg. Az még 2 év és jön egy csomò film ami idörendben egymás után jön.

+ a sorozatok sem elhanyagolhatòk bár azok jelenleg még egymástòl függetlenül majdnem egy idöben játszòdnak

2021. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!