Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem NEM limonádé...

Ajánlanátok nekem NEM limonádé hnagulatú koreai történelmi sorozatokat?

Figyelt kérdés

A kingdomot láttam, az nagxon tetszett. Főleg, hogy pl. a falvakat elég realisztikusan ábrázolhatták.


Tudnátok más olyan koreai kosztümös sorit ajánlani, ahol nem a szerelem illetve a bohókás hangukat van a középpontban.

Persze, ha van benne pár viccesebb, szerelmesebb rész az nem baj, csak ne erről szóljon az egész. Valami olyat keresek, ami picit elszakad a kdrama normától.



2021. márc. 31. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

My Country: The New Age

Mr. Sunshine

2021. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kifejezetten a Palota ékköve a kedvencem, de a Korona hercege sem rossz, csak sad end-es a vége.
2021. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:))


Várom a további ötleteket!

2021. márc. 31. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

A Szerelem siklóernyőn érkrzik


Tudom, nagyon nyálasan hangzik a címe, de valójában komoly mondani valója van. Nekem a legeslegjobb sorozat a k-drámából. :)

Netflixen illetve, online-filmek oldalon lévő fordítást ajánlom :)

2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

#4 az egy nagyon jó sorozat, de a kérdező TÖRTÉNELMI sorozatokra volt kíváncsi, amiben NEM A SZERELEM VAN A KÖZÉPPONTBAN.

Máskor olvasd el figyelmesebben a kérdést! 😊

2021. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Hát szerintem elég kevés ilyen van legalábbis ha az átlagot nézzünk hogy mennyi spanyol szappan opera van!

A kingdom-on kívül elég kevés van valószínűleg azért mert Koreának “nincs történelme” nagyon sok feljegyzés elveszet valamint a középkorban túlságosan is elzárt volt (rómaiak nem is fedezték fel sem pedig akik Japánba mentek)

De pl

Stranger

De filmekből jóval többet találsz!

2021. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Filmeket is várnék egyébként, ha valakinek eszébe jut valami jó :)
2021. ápr. 2. 21:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
The pirates és a rampnt ez is középkori koncepciosak
2021. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Queen Seondeok illetve Empress Ki, két nagy klasszikus. Kiemelkedő színészek játszanak mindkettőben. Nem nyálas és szerintem jók voltak a szálak.
2021. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. A Crash Landing on You bár szerelmi köntösbe van csomagolva, de a mondani valója annál jóval több.


Filmnek a Last Princess-t ajánlom. Az utolsó koreai hercegnő sorsát dolgozza fel.

2021. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!