Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaki nem szereti se a...

Ha valaki nem szereti se a sci-fi-t, se a fantasy-t ahhoz azért valahogy közelebb lehet hozni?

Figyelt kérdés

Férfiról lenne szó.

Ne menjünk bele miért akarom, hogy megszeresse/elfogadja.


Ha pl kiválogatnék neki pár TÉNYLEG jó filmet?

Esetleg más ötlet?



2021. ápr. 2. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
2021. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nézze meg a Kocka-szériát. Legalábbis annak a 2. részét, a Hiperkockát azt mindenképpen; az tényleg hiperszuper.

Amúgy,ha a többit is meg akarjátok nézni,ajánlott sorrendem:


Elsőnek megnézni a 2.-at

Másodiknak megnézni az 1-et

Harmadiknak a 3.-at


Ha másik résszel kezded, nem biztos, hogy lesz kedved megnézni a többit, a második rész az lehengerlően király,utána megnézed az elsőt, hogy ez az egész honnan indult ki; és utána pedig végül lezárásként a 3.-at.


Amúgy még mondanék:



'Ház a tónál ' szintén jó film. Ennek a fő szála a romantika, és csak mellesleg van benne egy kis időeltolódás csavarnak, de szóval tehát nagyon jó!!! :):) :)


Na, meg mondanék még, hát, nem tudom, hogy mennyire fogná meg egyből pl bármelyiknek az első része; de ezek a sorozatok amúgy isteniek:


Star Trek Deep Space Nine -Startrekből én ezt ismerem, és imádom; és az a megérzésem, hogy a párodnak/barátodnak is nagyon tetszene.


Androméda -van átfedés az alkotók/megálmodók között a Startrekkel; ez is nagyon király, valamiért az az érzésem, ez nem tetszene az adott illetőnek annyira, pedig ez is ugyanolyan fennségesen király!!!!

:)


Ezt meg, még pl nem tudom, hogy ez milyen műfaj, de úgy érzem, tetszene neki:


Az Útvesztő


Ezt is úgy érzem, hogy tetszene neki: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei


erről is úgy érzem, ennek nagyon érdekes a hangulata, kinézete nagyon cool: A Faun labirintusa


Ez ilyen varázslatos Disneys, szerintem ez is jó: Utódok (3 rész van, az első 2015-ös, tehát a Disney-gonosztevők utódairól szólóra gondolok)


A varázslók visszatérnek: Alex kontra Alex (ez is ilyen Disneys, volt a Varázslók a Waverly place-ről sorozat, van belőle egy azonos nevű mozifilm, és ennek ez a második része; az első is jó, de a második még sokkal lenyűgözőbb, az első rész nekem az egyszerű volt, de a második nekem az nagyon király!!!!)


Van King Kong, én ebből a kalandfilmet láttam, nem a Horrort, tehát ez tényleg ilyen kalandos, az benne a lényeg, talán tetszene neki.



Hát, még írnék pár filmet, amit esetleg inkább másoknak ajánlanék, nem ismerem a kérdésben szereplő illetőt, csak a megérzéseimre hagyatkozok, hátha még másvalaki ilyesmit kedvelő is idetévedne:


Coherence - ezt én magyar felirattal láttam anno


Silent Hill -részek (Asszem 2 v 3 van)


Az időutazó felesége (Ez is félig romantikus, félig sci-fi, nagyon király, annyira jól átadják a színészek azt, hogy a karakterek mennyire szeretik egymást; imádom, csodálatos)


Időhurok -ez fúha:) nagyon király szintén

volt


Emlékek őre- ez gyerekfilm de cool, és van még belőle egy felnőtteknek szóló változat is, amit én még nem láttam, és amúgy a címét se jegyeztem meg, de elvileg van.


Akkor vannak azok a Démonok között, Apáca, Annabelle széria


Maffia: Túlélő játszma


A Szellemirtók filmnek a második része talán ez is tetszene neki, első része egyszerű, de a második cool


Nicolas Cage-es Varázslótanonc


Időbűnök


Vissza a jövőbe


Majmok bolygója-ebből van egy újabb (talán nem a legújabb), amelyikben nagyon gyengusra sikeredtek sajnos a jelmezek, az nem is annyira jó film, de a régiek azok királyak. Én még amúgy könyvben is olvastam, jó úgy is.


Időzsaru


Felvonó a múltba


Mennydörgő robaj


Harry Potter 1-2-3 filmek; többi szerintem már nem olyan jó


az utolsó párnál már nem akartam tekergetni,hogy följebb írjam, de szóval ezek közt is lehet van, ami tetszene. :):)

2021. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még animét légyszi hagy ajánljak:


Sámánkirály (régi széria van szinkronosan, újabb részek most kezdődtek el kijönni áprilisban, angolul tudom,hogy feliratozni szokták, magyarul nem biztos, de lehet)


Yu Yu Hakusho A szellemfiú


Amúgy szal ezekben izgalmasak a csaták is, lányok részére is , tehát jól vannak megcsinálva.

2021. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és ez még lehet hogy pl jó lenn


Átok, vagy Az átok, az a film címe; ebben létreteremtődik valami lény, aki kerget másokat, szerintem ez is tökre misztikus , meg tökre izgalmas,nekem ezek is nagyon tetszettek. Első 3 tuti jó, a negyedik már fárasztott picit, de szóval jók ezek a filmek. Azt hiszem , összesen 4 film van ebben a témában, az első 3 az nagyon jó.


Meg van még egy olyan film is,hogy pl



A fiók

ebben is van egy kicsi misztikum.


Van még ebben is némi:


Mi lenne,ha --ez is egy film címe, Kevin Sorbo-val,ez is romantikus, tök jó. Egyszerűbb romantikus egy kis misztikummal fűszerezve, nagyon szerethető.


Next - A holnap a múlté



Jumanji-ból a második rész nagyon jó, az elsőt nem ajánlom, a másodikban már ténylegesen belemennek a játékba, asszem már van belőle 3. is és lehet hogy azt én még nem láttam


Utazás a rejtélyes szigetre Vanessa Hudgenssel


Megint 17 Zac Efronnal


A Hatodik napon -ez ilyen klónos film ez is nagyon jó


A kölyök (Bruce Willises)


Zathura Űrfogócska

2021. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Közös többszörös - ez inkább egy lájtos vígjáték, mint scifi, de élvezhető szerethető

Avatar - a nagy kék lényes Avatar, amit a Pocahontashoz szoktak hasonlítani

másik avatar: Aang legendája Az utolsó léghajlító---ebből a sorozat tetszetős, a filmet egyszer asszem elkezdtem nézni de nem annyira jött be


Karib tenger kalózai részeket is ajánlanám (1 és 2 szerintem tuti jó 3.ra nem emlékszem, 4.et még nem láttam)


Jurassic Worldös filmek is vannak,ebből elsőt láttam ilyen címűből, az tetszett.


Nagyon ajánlanék amúgy a kérdésben szereplő illetőnek mégegy mesét; ezt gyerekek szerintem nem szokták annyira élvezni, én gyerekként anno untam, de megnéztem egyszer felnőttként is, és úgy már nagyon tetszett:


A Kincsesbolyó, ---tehát én ebből a mesét láttam, felnőttként lenyűgöző, milyen ötletes;gyerekeknek szerintem ez nem szokott tetszeni


mondanék mégegy animét is:


Chichiro Szellemországban, ez is nagyon jó, olyan furcsa hangulata van az egésznek, jó ötletek vannak benne. (nemtom amúgy,jól írtam-e, de szóval jó.)

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Frequency (2000)

Egyik kedvencem, egy thriller-dráma-fantasy keverék egy családról, akiknek adatik mégegy esély, hogy megmentsék szeretteik életét. A fantasy-részlet csupán a rádiókapcsolat 30 év különbséggel, így talán kevésbé látszik rajta!

Amúgy én a helyében nem hagynám magam, mindenki egyéni ízlése, senkit sem lehet kötelezni az ilyenre, és nincs rá az az ésszerű érv! Ha esetleg a kapcsolatotokról van szó, akkor főleg nem szabad azon múlnia!

2021. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Galaxis útikalauz stopposoknak - ez is inkább vígjáték, mint sci-fi, de nagyon jó szeritnem. Könyvben is ajánlom.
2021. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Óz a hatalmas

Rick és Morty

Szörnyeteg a mostohám-ezt egyszer régebben láttam, úgy emlékszem, talán jó volt, de tényleg nagyon régen láttam

Sliders -sori

Csillagkapu első pár évad nagyon jó, ezek is ilyen diemzióutazósak, amikor már csak a Gouauldok ellen küzdenek, azt már nem szerettem annyira, sori ez is

W.I.T.C.H.,Magination -ezek rajzfilmek még

Charlie és a csokigyár --ebben van egy kicsi ilyen misztikum, amikor a gyerek az egyik édességtől elszíneződik; egyébként viszonylag valós talajon van azt hiszem

Bűbájos boszorokák---sorozat

Elveszett világ hosszú sorozat; de ezt én még magyarul nem találtam neten fenn

Coraline és a titkos ajtó

(Énnekem egyébként a Galaxis útikalauz stopposoknak nem annyira tetszett, könyvben meg a nyelvezete sem tetszett igazán nekem pl sajnos, de attól még elfogadom, hogyha sokaknak tetszik , szóval az tök jó, hogyha tetszik valami valakinek. :):) )

Sötét jóslat ---tinisorozat nagyon jó, találnak egy furcsa képregényt, ami néhány eseményt valamilyen formában előrejelezhet nekik néha.

2021. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!