Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amnéziás, vak férfiről szóló...

Amnéziás, vak férfiről szóló sorozat. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tudja mi lehet ennek a sorozatnak a címe? Valami török(?) szappanopera féleségről lenne szó (azt sem zárom ki, hogy film volt) Jónéhány éve láttam a tv-ben, a történetben egy férfi szerepelt, aki valami miatt megvakult és amnéziás lett. Beleszeretett egy lányba, de a lánynak volt egy nagyon gonosz rokona, aki folyton alájuk tett. Talán a mostohaanyja volt. El akarta őket kergetni a házból. A lánynak az apja meghalt, és ennek a nőnek talán volt is valami köze hozzá, már nem tudom. Egy erdős részen laktak egy kis fakunyhó szerűségben. A lány a városban, az utcán árult virágot, és abból keresett pénzt, és amiért a lánynak a mostohaanyja folyamatosan szidta a férfit, hogy vak és nen tud semmit sem csinálni, így ő is elkezdett virágot árulni. (de lehet, hogy a lány nem is árult, csak a férfi) a lánnyal voltak orvosnál is, és azt tudok, hogy a férfi vaksága nem végleges, és várják, hogy visszatérjen a látása a fejsérülése után.

Sajnos csak ennyire emlékszem, de ezek is elég zavaros emlékek. :/ Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, a válaszokat! Nagyon szeretném megtalálni, olyan régóta keresem.



2021. ápr. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem emlékszem, hogy láttam volna ilyet...

(bocsi :))) )

2021. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira emlékszem még, hogy a férfi valójában nagyon gazdag volt, és a családját is mutatták. Azt hitték hogy meghalt, kitették a fényképét a házba és ott beszélgettek arról, hogy meghalt, mert talán valami repülő zuhant le, és onnantól kezdve nem találták a férfit. De túlélte, csak megsérült és ezért nem emlékezett semmire.
2021. máj. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!