Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok vámpírios vérfarkasos...

Tudnátok vámpírios vérfarkasos,boszorkányos, vagy simán szuperképességes sorozatokat? de ne legyen túltolva ne legyenek démonok meg szörnyek csak emberek képeségekkel .Leírom amiket láttam. (az se baj ha a létező összes ilyet leírjátok.)

Figyelt kérdés
Vámpírnaplók ,The Originals Legacies,,A falka,Teen Wolf,True Blood,Emberbőrben,A vámpír a vf és a sz, buffy,angel,Holdfény,Charmed,The order,Van helsing,the gifted,Heroes,ShadowHunters,Luke Cage, JJ,Dardevil,Iron Fist,Kyle a r.i, Titans, A szépség és a szörnyeteg,FLASH(meg az ilyen marveleseket mellozetek) Remélem maradt még ilyenek amit nem láttam hajrá.

2021. ápr. 2. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Odaát
2021. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen azt is vágom nekem nem jött be
2021. ápr. 2. 23:08
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Legyen vámpíros, vérfarkasos, de ne legyen benne démon vagy szörny. Míván? Akkor a vámpír meg vérfarkas micsoda? xD
2021. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úgy értem mint pl a legaciesbe van olyanok ne góliátok meg ilyenek érted
2021. ápr. 2. 23:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Sense8-hez mit szólsz?
2021. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja azt enis kiszemeltem nemrég belenézek kössz
2021. ápr. 2. 23:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szuper.:)
2021. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy konkrétan láttad az összes olyant amiben van

De ha filmek is mehetnek akkor

Lincoln a vámpir Vadász (szerintem elég jó lett)

Underworld (5 része van neki az első 3 nagyon jó) vámpir vs vérfarkas

Penge trilógia vampiros

Helsing anime (újabb verzió nagyon jó feldolgozás)

Berserk anime (először a 3 movie utána az anime sorozat) le írom miről szól röviden; középkori az első felvonás eléggé realisztikus közép-nyugat európai háborúkról szól középpontban egy ambiciózus zsoldos csapat a második felvonás egyre jobban át megy dark fantasyba a 3. Meg már egy nagyon brutalis sötét fantasy a történet nagyon jó és kidolgozott nem is lehet mérni azokhoz amiket te felsoroltál mert már egy tronok harca szintű mű csak animált (a sötét fantasy itt kimerül olyan szörnyekben akik emberek de eladták a lelküket van nekik emberi és szörny alakjuk is és egy kezdetleges mágia is van azaz magyarán nincs atom bomba robbanas szintű tűz golyo hanem elég ötletesen használják a mágiát azaz visszafogottabb)

2021. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hat jah sokat lattam. es filmeket nem nagyon bírom de azert belenezek köszi
2021. ápr. 3. 00:35
 10/14 anonim ***** válasza:

The tomorrow people

Szuperképességes, sajnos csak 1 évadot élt meg, de az legalább 20 részes

2021. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!