Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiúk ti nézitek/néztétek a...

Fiúk ti nézitek/néztétek a vámpírnaplókat? Vagy szerintetek csajos? Érdemes lenne egy fiúnak elkezdeni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csajos
2021. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem fiúként soha sem érdekeltek a vámpírok és sosem értettem miért vannak oda a csajok a vérszívásért.

Végül is anno a H2O sellős sorozatot én is néztem húgommal, de vámpírokról hallani sem akartunk xd

Ha már sorozatot kéne nézzek, akkor Netflixen nézelődnék, vagy animék között, én fiúként nem szívesen néznék közkedvelten csajos sorozatot.

2021. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor még évekkel ezelőtt bejött a tévébe a sorozat, akkor belenéztem. Vártam, azt hittem, hogy valami tök jó vámpíros sorozat lesz. Hát, az első részt végigszenvedtem. Nem csak az a baj vele, hogy csajos, hanem az is, hogy gagyi.
2021. ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Nincs leírva sehol, hogy csak csajok vagy csak fiúk nézhetnek adott sorozatokat. Ha érdekel a sztori vagy a karakterek, nyugodtan kezdd el. Én szerettem a sorozatot, bár az utolsó pár évad már kicsit laposra sikerült, ezért sem kezdtem el nézni az utána jövő Legacies sorozatot. Ha valaki az alapján ítél másokat, hogy azok milyen csajos vagy nem csajos sorozatokat néznek, az a saját szegénységi bizonyítványa. Én sokféle sorozatot néztem már, legyen szó "fiús" katonás sorozatokról (Strike Back, Six) vagy "csajos" romantikus dráma sorozatokról (Vámpírnaplók, Emily Párizsban. stb), mindegyiket imádtam és sosem nézett emiatt kevesebbnek engem senki, sőt... Így legalább bárkinek tudtam jószívvel ajánlani egy csomó sorozatot mindenféle stílusban.


25/F

2021. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiu vagyok de jelenleg harmadjara nezem mar vegig
2021. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!