Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A spoilerezés már főben járó...

A spoilerezés már főben járó bűnnek számít manapság?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2021. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Valakit zavar valakit nem, én pl simán képes vagyok elolvasni egy-egy adott film történetét, pl mikor még csak a mozikban ment, már lestem wikin nincs-e fenn, hogy mi a sztori. Szóval iylen téren a spoilerek a legkevésbé sem okoznak gondot, de megértem azokat is akik nem akarnak semmi poén előre lelőni maguknak.
2021. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem zavar a Spoiler, annak nem. De ha tiszteletben kéne tartani, hogy sokan nem szeretik, és nem nyilvánosan, kérdés nélkül lelőni a dolgokat.
2021. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Más kérdés, ha keresed, olvasod, kéred az infót, és más, ha várod az adott művet és lelövik a meglepetést, ami tönkre teszi az élményt.

Nem nehéz úgy fogalmazni, hogy ne lődd le a csattanókat.

2021. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Főben járó bűn erős túlzás. Sima szemétség kategória.
2021. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha rajtam múlna bekerülne a BTK-ba, de amúgy csak simán alpári, tapló dolog. Főleg hogy sokan szándékosan csinálják.
2021. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Még az, hogy nem figyelmeztet valaki előre a spoilerről szerintem egyszerű nyomiság.


De amikor valaki kérdésbe, videó címébe, vagy egyéb könnyen látható helyre rak ki nagy spoilert az börtönt érdemelne

2021. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%

Kezeltessétek magatokat!

Ezért börtön beteges túlzás.

2021. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!