Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan sorozatod, amit...

Volt olyan sorozatod, amit nagyon vártál, de annyi rosszat hallottál róla, hogy végül esélyt sem adtál neki?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában adok neki egy esélyt, mert nem minden, amit a tömegek harsognak. Általában teljesen más az ízlésem és a világnézetem, mint másoknak. Nekem a Black Mirror utolsó évada is tetszett. Pedig nagyon sok rosszat mondtak róla.
2021. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel mások véleménye ebben.

Nekem kell tetszen.

Sőt! Mivel egyedi az ízlésem, ezért azok tetszenek nekem, amik másoknak nem. :D

De például Lucifer sorozat: egyedi és érdekesnek találom a témát, viszont nem tetszik a főszereplő és a többi szereplő sem, így sosem fogom nézni.

A másik a A Bridgerton család: szeretem a romantikus, kosztümös sorozatokat, bálokat, táncot, van benne túlsúlyos lány, ami ritka, de nem akartam megnézni, mert abban a korban a főszereplő fekete.

Sokáig húztam, majd mégis megnéztem. Megbékéltem a főszereplő férfival, a sorozat és a szereplők is jók. A duci lány történetét el is olvastam a könyvben és az is tetszett.

Neked van ilyen?

2021. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ami kicsit is érdekel, azt megnézem. Vadidegenek véleményére nem adok.
2021. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!