Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film?

Ez melyik film?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 1 jelenetre emlékszem, ez csak 5 perc lehetett a filmből. Egy esti buli során egy srácba belekötött egy 4-5 tagú csapat. Valaki behúzott a srácnak aki azt visszaadta. A tag akit megütött ráesett egy asztalra. A társaság másik tagja éppen támadni akart amikor az egyikük szólt neki, hogy inkább lépjenek le, mert annak aki az asztalon fekszik eltörte az állkapcsát. A srác szinté lelépett. Vele ment egy lány is aki állandóan azzal nyaggatta, hogy menjen orvoshoz. Talán a homlokán volt egy zúzódás. Elmentek az orvoshoz aki azt monta neki, hogy ha legközelebb megsérül, hamarabb forduljon orvoshoz. A fiú mondta, hogy csak pár perce történt de az orvos nem akarta elhinni, mert szerinte a seb/heg legalább 2-3 napos. Aztán az orvos elnézést kért, mert hívták a másik szobára ahol el kell látnia valakit törött állkapoccsal.


Nem tudom milyen müfaj, de ez már egy régebbi film. Nem tudom mennyire fontos, hogy a srác sérülései gyorsan gyógyulnak.



2021. ápr. 9. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről nekem ez a film ugrik be:

[link]

2021. ápr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szex and new lyork
2021. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Templomos lovagok öröksége lesz az :)
2021. máj. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!