Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tett volna Thanos ha...

Mit tett volna Thanos ha sikerül pontosan azt megtennie amit a Végjáték végén mondott, csettint, elpusztítja az univerzumot, csettint teremt egy új univerzumot, de azt látja, hogy az újonnan létrehozott univerzuma sem lett semmivel jobb az előzőnél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudhatjuk, mert nem így történt.
2021. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elképzelésetek csak van!?
2021. ápr. 9. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az se nagyon tiszta, hogy mit ért az univerzum elpusztításán. Csak az értelmes lényeket pusztítja el? Vagy minden élőlényt? Vagy az egész univerzumot?


Ha csak az értelmes lényeket pusztítja el, akkor az sem biztos hogy megéli azt hogy minden ugyanolyan legyen. Ha minden élőlényt elpusztít, akkor szintén. Ha az egész univerzumot elpusztítja, akkor ő is elpusztul.

2021. ápr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem rajta kívül, mivel azt mondta, hogy teremt egy újat, így nyilvánvaló szerintem!
2021. ápr. 10. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#4 de nem tud teremteni mivel megszűnik a tér és az idő. Így ő sem létezik tovább, nem lesz hol.
2021. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most tegyük fel, hogy valami módon sikerül életben maradnia a folyamat során! "De utána azt látja, hogy az újonnan létrehozott univerzuma sem lett semmivel jobb az előzőnél" akkor mit csinált volna?

-leginkább a kérdésnek ez a része érdekel.

2021. ápr. 11. 03:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben talán újra elpusztítja őket is, aztán létrehoz egy újat megint szerintem
2021. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!