Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vígjáték filmnek a címe?

Vígjáték filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Még egyszer régen suliban néztük ezt a filmet. Nem sok mindenre emlékszem, de ami rémlik az annyi, hogy egy bolond család volt benne, akik talán nyaraltak vagy nem tudom, és egy dzsungelszerű helyen voltak, ahol (esetleg voltak bennszülöttek?) együtt mentek valahova és éhesek voltak, akkor találtak valami egzotikus madártojást amit meg kellett volna tartaniuk, de ők feltörték és a forró sziklán sütötték tükörtojássá :D

Tudom, ez nem sok infó, de ha valaki rá ismer akkor megköszönöm ha segít!



2021. ápr. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A bolondok, benszülöttek, dzsungel, meg az egzotikus madártojás utoljára nekem a Babysitting 2 / All Gone South c. filmben volt, de az annyira nem lehetett régen, mert páréves francia film.
2021. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

The Gods Must Be Crazy (Az istenek a fejükre estek) 1980

Ez volt?


Angolul beírkálod a Googlebe a kulcsszavakat mellé, hogy movie akkor kidobja.

2021. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen a Babysitting 2 volt!

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :D

2021. ápr. 10. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, Elmentek Otthonról címmel futott ez a 2. rész. :)
2021. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!