Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszú csapdájában c. török...

A bosszú csapdájában c. török sorozatban Miran miért remeg, amikor mérges vagy szomorú?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért szeretik őt annyian. Nekem félelmetes Miran, mert szinte úgy remeg, mint egy epilepsziás, ha nagyon dühös vagy szomorú vagy egyszerre mind a kettő. Valami betegsége van a sorozatban, amiért ilyen vagy mi? A való életben nincs semmi betegsége, azt tudom, de a sorozatban epilepsziás beteg vagy mi? Erre nagyon kíváncsi vagyok.

Előre is köszi a válaszokat! 🤗🤗🤗



2021. ápr. 11. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyanrol nem tudni hogy a sorozatban lenne ilyen betegsege, mert biztosan emlitettek volna,hiszen egy ilyet fontos lenne megemliteni. Mirannak csak ilyen a szemelyisege, ilyenre irtak neg a forgatokonyv irok a szinesz pedig kivaloan alakit az nem kerdes🥰
2021. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!