Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem ezek hasonló...

Tudnátok nekem ezek hasonló filmeket/sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés

Lényeg hogy olyan legyen hogy : hogy egy idegen bolyogóra vagy lehet az csak egy sima idegen vagy lakatlan sziget ! Ahol túl kell élniük tehát ilyen kaland túlélős film! Vagy csak valamit keresnek ott ! az + pont a ha tinik szerepelnek benne !

Mint pl

-Lost In Space

-utveszto

-utazas a rejtélyes sziget

-utazas a fold kozeppontjaba

-jumanji



2021. ápr. 13. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Majmok bolygója - 1968
2021. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alice Határországban (japán)

Majmok bolygója (a régi)

2021. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy klasszikus regény, ami több filmes feldolégozást is megélt, ráadásul részben kiskamaszokkal (és kisgyermekekkel), pont ebben a témakörben:


Legyek ura

2021. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tini túlélősben animesorozatokat ismerek, javaslom, nézz utána, léteznek-e ezeknek élőszereplős feldolgozásaik, azaz live action-jük van-e. Mert animéknek, mangáknak gyakran van!


- BTOOM (kizárólag bombatípusokkal harcolhatnak, egymás életére kell törniük, mert csak az egyetlen túlélőt engedik szabadon)


- Mirai Nikki


Japán élőszereplősek közül -ami tuti élőszereplős- ami tini túlélőfilm, az pl ez (viszont ez nem kifejezetten kaland, de azért kezd el nézni, először különféle szobákban kell életveszélyes feladatokat megoldaniuk, aztán szabadtéren - az addig túlélteknek), ennek manga az eredetije, az élőszerpelős verzióját láttam:


- kamisama no iu toori

(lásd:inda, felirattal)


"Egy átlagos reggel a suliban, amely hamar rémálommá válik. A teremben lévő tanár lerobbant fejének helyén egy Daruma baba trónol, majd a tanári asztalra pattanva játékra szólítja fel a diákokat. A Daruma ga Koronda nevű gyerekjáték célja pedig ebben az esetben nem más, mint megnyomni a baba hátán lévő gombot, amíg még lehet. De ez nem is olyan egyszerű, mivel aki megmozdul, az meghal, pillanatok alatt fejét veszti ebben a vészterhes játékban. Szorít az idő, az óra visszaszámol. De ha sikerül is teljesítenie valakinek a feladatot, az csupán a véres kezdet..."

2021. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
The 100 is ilyen. Nekem nem igazán tetszett, félbe is hagytam, de a leírás szerintem teljesen passzol rá.
2021. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kívülàlló
2021. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Úgylátszik itt a tudnátok szűrő szabadságon volt.
2021. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3% - ez a film neve Netflixen van.
2021. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Crokodil dandi

Godzila 2014 es

A mumia 1,2 3,

Indiana jons

Lost

2021. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az idei délkoreai túlélőfilmsori. 9 részes, 8 és fél órás. Nem pusztán túlélő, hanem pszichológiai thriller, tele jellemábrázolással. És izgalommal. Falja az ember, rövidnek tűnik. Pedig már nem egy túlélőfilmet/animét láttam. Squid Game. Készülj fel, hogy rém nyomasztó, szomorú, kiábrándító.
2021. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!