Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez miért olyan vicces? Mi...

Ez miért olyan vicces? Mi ebben a poén? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Már párszor megnéztem, de egyszerűen nem esik le. Vagy engedjem el, ez is egy olyan Family Guy poén, aminek semmi értelme nincs?


https://www.youtube.com/watch?v=MfcTfw-yXvw



2021. ápr. 13. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
This scene is funny not only because Chris is randomly sucked into a portal in the dairy section of the grocery store, but also because the song is a quintessential example of a notoriously outdated 1980s music video. When Chris is spewed back into real life, he is understandably confused and afraid.
2021. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát nincs értelme.
2021. ápr. 13. 23:58
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
elmultál már 25 éves?
2021. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 év múlva töltöm. Ha arra akarsz kilyukadni, hogy láttam-e az eredeti videoklipet, akkor igen, láttam. Sajnos ennek fényében sem értem a viccet.
2021. ápr. 14. 00:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyival lettem okosabb, hogy ez egy szimpla vonatkozás erre a zenére, és más zenékre is ebben az epizódban, és az epizód címe is egy vonatkozás egy Neil Sedaka zenére. Szóval vicc tartalma nincs, azt hiszem.
2021. ápr. 14. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég undorító vagy ahogy le akarod járatni a sorozatot de ezzel csak magadat járatod le. Nem szereted de azért nézed?🤷🏻‍♀️😂
2021. ápr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem járattam le, és nem nézem a sorozatot (egy ideig néztem csak), és nem írtam, hogy nem szeretem, de ez a videó mindig eszembe jut és pont arról, hogy nem értem a poént benne, de így utánajárva nincs is ebben semmi poén. Inkább az az undorító, hogy a szövegértelmezésed olyan alacsony szintet üt meg, hogy azzal nem csak saját magadat, de még engem is szégyenbe hozol.
2021. ápr. 14. 00:52
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Sok minden nem poénos a Family Guyban... Kb a 9-10. évad után már inkább uncsi, mint vicces.
2021. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem annyira "poén" akar lenni mint inkább nosztalgia. Az A-ha együttes Take On Me című dalának a videoklipje, kissé átalakítva.
2021. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!