Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Society...

Mi a véleményetek a Society (Társadalom) című filmről? (SPOILERT NEM SZERETNÉK MERT MÉG NEM LÁTTAM)

Figyelt kérdés
Milyen a hangulata, nagy spoiler nélkül izgalmas e, rejtélyes, vagy inkább romantikus, jók e a szereplők, szóval bármi vélemény ha már láttad
2021. ápr. 14. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyre gondolunk akkor az sorozat. És nekem nagyon tetszett, szerintem érdekes volt, nem kimondottan romantikus bár a végére hatalmas cliffhanger maradt mert nem lesz második évad. :(
2021. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat elírtam, sorozatot akartam írni a kérdésbe
2021. ápr. 14. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem rendkívül izgalmas volt. Ahogy a cím is mondja, ez tényleg bemutatja a mai társadalmat, csak egy kicsit komplexebb és talán kifigurázott módon. A rejtély abszolút jelen van, ha valami rejtélyes, sötét mégis mondanivalóval rendelkező sorozatot keresel, A Társadalom teljesen ilyen.
2021. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira imádtam! Nagyon kíváncsi lennék a folytatásra, és hogy végül mi is történt velük. Hol vannak? Egy másik univerzumban? Másik dimenzió? Egy hatalmas játéktér? Vagy csak szimuláció?
2021. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem végig és hát na jó. Nem hiszem el a netfixet hogy ezt tették!!!! Így nem lehet sorozatot abbahagyni!!! Most kezdene beindulni az egesz
2021. máj. 6. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó húzás volt ezt abbahagyni!

-Tudni akarom, hogy: Mi lesz a letartóztatott Allievel és Willel

-Hogyan került át a kutya az egyik helyről a másikra

-és még sorolhatnám!!! Annyi elvarratlan szál van!

2021. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek tényleg Dewey ölte meg Cassandrát? És vajon ki lehet Becca gyerekének apja? A kutya mikor jelenik meg az eredeti városban? Azzal egy időben amit láttunk, vagy évek múlva? Egyszerűen annyi kérdés van és ezekre nem fogjuk megtudni a választ.
2021. máj. 7. 08:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be is vallotta hogy ő volt. Becca gyerekének az apja? Valaki akit nagyon szégyell.

Viszont a kutya mikor kerül oda? Ebbe bele sem gondoltam

2021. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Dewey volt... Túl elképzelhetetlen... Becca gyerekének apja szerintem Campbell (vagy hogy írják...).
2021. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem Dewey volt. Cassandra nagyon sokkolódva volt, mikor meglátta a gyilkosát. Valaki szerintem, aki közelebb állt hozzá.
2021. máj. 7. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!