Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rex felügyelő 3. gazdájával...

A Rex felügyelő 3. gazdájával (és a csajjal) készült részek, valamint a római évadok más számára is már erőltetettek voltak?

Figyelt kérdés
Szerintem Moser és Brandtner felügyelővel egyaránt jó volt a sorozat, de az utána következők már számomra kissé erőltetettek voltak. Ebbe belejátszik az is, hogy Brandtner (és Böck) távozására magyarázatot sem adtak, csak egyik részben még szerepeltek, a következőben pedig hipp-hopp eltűntek, és megjelent a következő gazda, meg a csaj, és utalás sem volt a távozott szereplőkre, hogy mi lett velük.

2021. ápr. 15. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En pont ugyanezt gondolom, nekem is csak az elso 7 evad tetszett.
2021. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek. Mivel nagy rajongója vagyok a sorozatnak, így a nővel meg a férfival is végignéztem minden részt, sőt, elkezdtem az olasz részeket, de azokat már nem bírtam végignézni.

Moser, a legelső felügyelő akihez mindenki hozzászokott, nyilván a legtöbbek kedvence a maga fanyar modorával. Mikor jött Brandtner, ő eg teljes más személyiség volt, a sorozat is kicsit pörgősebb lett (még a főcímdal is).

Ezeknek az évadoknak volt egyfajta hangulata, különösen Moserrel, olyan igazi bécsi hangulat.

A nő és a férfinál már nem volt meg az az eredeti Rex-es hangulat. Tulajdonképpen nem is annyira a kutyán volt már a hangsúly.

AZ olasz részek meg teljesen külön kategória, számomra az már nem ugyanaz a sorozat, nem is tekintem a Rex folytatásának.

2021. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Brandtner volt abszolút szimpatikus. A párocska érkezése még nem volt rossz, csak logikátlanra sikerült és utána valóban kiveszett az érdeklődés. Nekem valamiért Moser nagyon nem volt szimpatikus, nem tudom megmagyarázni. Úgyhogy Brandtner érkezése jó vérfrissítés volt.
2023. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!