Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pretty little liars - ba...

A pretty little liars - ba mindegyik lánynak különböző a személyisége?

Figyelt kérdés
Még nem láttam a sorit, nem olvastam a könyvet se. Csak kíváncsi vagyok a szereplők jellemzésére. Leírnátok?

2021. ápr. 19. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Spencer Hastings: okos lány, gazdag családból származik(ügyvéd kb mindenki ), először mindenki azt hiszi, hogy jó kislány teljesen(mivel jó tanuló), de a barátai nagyon fontosak számára(meg persze a pasik is😎😂). Vannak mentális problémái is(de ezek még érdekesebbé teszik a szereplőt:D

Nekem egyébként ő az egyik kedvencem:D


Hannah Marin: csinos, szép lány. Imád vásárolgatni. Régebben nagyon duci lány volt és sokan piszkálták érte és ez sokszor eszébe is jut:(. De egyébként nagyon vicces, a legkomolyabb helyzetben is tud viccelni:D. Menő lány. Igazából a szép külső bizonytalan belsőt takar( az apja csalta az anyukáját, ezért az evésbe menekült btw.) De nagyon szerethető személyiség:)


Aria Mongomery: szeret írni, olvasni, író akar lenni. Ő is szeret pasizgatni(az első részben is látszik már:D) . Divatos, mindig szép ruhákban jár ő is. Vadóc csaj, aki sokszor nem törődik a következményekkel:D

Ő a második kedvencem amúgy:D


Emily Fields: ő a legsportosabb a lányok közül. Az úszócsapat oszlopos tagja. Leszbikus. Az apukája katona, ezért egyedül él az anyukájával. Sokszor nem tudja mit is érez, kit szeret.


Alison: ő halt/tűnt meg/el. Tipikus szép lány, akit mindenki megkaphat. Ravasz. Mindenkivel utálatos és bunkó(sokszor a barátaival is). Önző.

2021. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. ápr. 19. 20:25
 3/7 A kérdező kommentje:
A sorozatot vagy a könyvet kezdjem el?
2021. ápr. 19. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:

A sorozatot mindenképpen!

A könyvet még nem olvastam, de pl külsőre a lányok teljesek másak a sorozatban mint a könyvben.

A sorozat nagyon izgalmas, komolyan sokszor már izgultam vert a szívem,mintha maratont futottam volna😂😂


Főleg az 5. Évad vége.

Nekem ez volt az első sorozat, amut elkezdtem(azóta már újranéztem 2x-3x) és aaaaaaaaaa nagyon megéri, nagyon rejtélyes, senki nem az aminek látszik:D

2021. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értek egyet néhány dologgal.

Ha valaki, akkor Alison aztán nem olyan,akit bárki megkaphat.

Hanna pedig nem volt ANNYIRA duci:D.

2022. aug. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Igen, így 1 év után visszaolvasva pár dolgot máshogy írnék😂

Egyébként legjobb sori!!😍

2022. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is változik a véleményem akárhányszor visszanézem:D Imádom én is🤩
2022. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!