Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézzem meg a Trónok Harca 7-8...

Nézzem meg a Trónok Harca 7-8 évadját?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 02:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer nézhetőek, de sokat ne várj tőlük.
2021. ápr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hogy sikerült, ha nem fejezed be, akkor félbehagyod és szerintem az nem az igazi. Egyébként így is vannak, akiknek tetszik az utolsó évad. Simán lehet, hogy neked is fog. Nézd csak meg.
2021. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Sok rá a kritika, én a 2. évadnál jarok még csak, de én mindenképp meg fogom nézni, mert hát már csak legyen meg minden évadja, meg egy befejezés. Szerintem nézd meg te is!
2021. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó pár rész alatt legszívesebben a falhoz vágtam volna valamit de nem lett volna jobb ha nem nézem meg mert akkor meg befejezetlen marad nekem amit mégjobban utálok.
2021. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Sokan fognak utálni, de nekem kifejezetten tetszett a 7-8.évad.
2021. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Nem igaz amit írtok na... A világ legjobb sorozata, és nem is lesz jobb sorozat. Főleg most a PC időkben, csak gagyi sorozatokat tudnak csinálni.

A 7. évad nagyon jól sikerült. A Spoils of war az egyik legjobb rész az egész sorozatból.

A 8. évadnak csak az utolsó 2 részével volt problémám. Illetve a Long Night végével, másra számítottam, most hogy írjam, hogy ne spoilerezzek be bármit is... Az utolsó 10 percben mást vártam volna el, cseppet elfuserált és amatőr let... De a Knight of the seven Kingdoms szintén az egyik legjobb rész az egész sorozatból.

Az utolsó két részt egészen máshogy írtam volna, Dany nem kellett volna úgy cselekedjen, és valami másabb, frappánsabb befejezés Cersei-el és a királyválasztással kapcsolatban is. A legutolsó rész viszont tényleg egy nagy kaki, ahogy volt. :( De attól meg kell nézni.

Én négyszer néztem végig amúgy. Bárcsak mindig törölhetném a GOT emlékeimet, hogy kezdhessem újra és újra és újra, amíg élek.

2021. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 egyetértek, 4-es vagyok jó sorozat volt, imádtam, de az utolsó 2 rész olyan szinten hugyozta le az előző 7.5 évadot, és főleg Dany karakterét hogy egyszerűen nem lehet ugyanúgy szeretni, mint mikor hajszálat találsz a kajádban, kihúzod a szádból, fújolsz kicsit, nincs már ott többé de attól még mikor eszed tovább nem tudod elfelejteni az élményt akármilyen finom is.
2021. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Bármennyire is szar volt az utolsó 2 évad, én nem hagytam volna félbe akkor sem ha most nézem. Nem szeretek félbehagyni sorozatokat.
2021. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Az utolsó két évad csak a trónok harca előző évadainak a színvonalát nem ütötte meg, de amúgy a többi sorozathoz képest jó volt.
2021. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mert úgy lesz teljes, de ne várj tőle semmit.


Amilyen kidolgozottak voltak az első évadok, ez egy lebutított árnyéka azoknak.

2021. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!