Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon a The Mandalori...

Magyarországon a The Mandalorian sorozatot hogyan lehet legálisan nézni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hivatalosan csak a Disney+ streaming szolgáltatásban hozzáférhető ez a sorozat, de az még idehaza nem elérhető. Akkor ilyenkor az van, hogy mindenki le torrentezi aki megakarja nézni?

2021. ápr. 28. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb online filmes oldalon fent van, és le se kell tölteni.
2021. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

1: nem érted a "legális" kifejezést?


Legálisan kb. sehogy, egy mód van rá, de az nagyon macerás:

- szerzel egy bankkártyát egy olyan országból, ahol elérhető a Disney+, ez ugyanis szükséges az előfizetéshez

- VPN-t használva itthonról is elérhető a szolgáltatás

2021. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Fogalmam sincs mi az a torrentezés, de a sorozatot végignéztem tök ingyen, filmes oldalon. Nem tudom, h legális volt e, de semmi különöset nem kellett hozzá csinálnom, csak elindítani, és nézni a szememmel. Jobb mint a Star Wars összes része összesen.
2021. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Nem legális. Akkor legális, ha fizetsz érte közvetlenül, vagy közvetetten a gyártónak.
2021. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kartnyák GáborMartin ***** válasza:
100%
Őszintén. Sehogy
2021. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!