Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van kultusza a Bud Spencer filmeknek amikor pocsék filmek, és a színész sem volt valami tehetséges (isten nyugasztalja)?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 13:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%
Mert voltak és vannak akik szerették és szeretik a nevetést.
2021. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
79%
Mert jó filmek. Nekem, apámnak, néhai nagyapámnak, apám összes ismerősének, és az én összes ismerősöm szerint is jó filmet. Neked nem tetszik, ezt el kell fogadni, de neked is azt, hogy a többségnek tetszik.
2021. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
#2. Hogy egy film az jó vagy sem, az művészeti szempontok alapján mérlegelhető, bár lehet nem egzakt tudomány, de ettől még nem szubjektív hogy egy film jó vagy rossz...
2021. ápr. 28. 13:39
 4/64 Rothadó Narancs ***** válasza:
95%
"Bunkó vagy Bugsy!"
2021. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
20%
Nem kívánok véleményt nyilvánítani arról hogy a Bud Spencer filmek jó filmek-e avagy sem. Az viszont biztos, hogy nem attól lesz valami jó film hogy "apád, néhai nagyapád, apád összes ismerőse, és a te összes ismerősöd szerint is jó filmek". 😂😂😂
2021. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
91%
Nagyonis szubjektív, hogy kinek mi tetszik, és az emberek ez alapján mérlegelik, hogy valami "jó" vagy "nem jó". Neked nem tetszik, nekem igen. Nem véletlenül szeretik nagyon sokan, de bár ne adnák őket minden héten! Így elveszik a lényegük és unalmassá válnak. (Nem 2-es vagyok.)
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
95%
nosztalgia, gondolom
2021. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
76%
A véleményem az, hogy Spencer karaktere(i) olyan munkásosztálybeli hősök voltak, akikkel a magyar proliréteg jól tudott azonosulni, emellett a filmjei a rendszerváltás előtt is biztonságos, polkorrekt filmek voltak.
2021. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
69%

"proli" :)

Istenem! Ez aztán az érv!


Amikor a tőkés és az "értelmiségi" is csípi BS filmeket, akkor ideje lenne felnőni és nem mindenhol használni a proli szót csak azért, mert Puzsértól megtanultad, hogy ezt úgy kell használni, mint magyar ételnél a só-bors kifejezést.

2021. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
92%
Én azért szeretem őket, mert mindig megnevettetnek egy fárasztó nap után. Mert jók, és nem a nosztalgia miatt. Hanem egyszerűen, mert nem kell rajtuk agyalni, csak szórakoztatnak.
2021. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!