Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy mentálisan beteg lányról szól, aki a szüleivel él, de nem nagyon hajlandó kimenni a szobájából és beszélgetni a családjával. Hetente egyszer ha fürdik, fogat is alig mos. Csak éjszaka megy ki wc-re, ha a család többi tagja már alszik, de az is előfordul, hogy az ágya alá pisil. Ha jól tudom, akkor van egy húga, és ő az aki először foglalkozik a problémával, mert a szülők nem veszik komolyan, de ebben nem vagyok biztos.

Azt sajnos nem tudom, hogy mikori lehet, mert én is csak olvastam valahol, hogy van egy ilyen film, de nem tudtak ott sem megmondani a címet.



2021. máj. 2. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Tippek:


[link]

[link]

2021. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről a filmről meg nem hallottam, de érdekesnek hangzik és tuti megnezem, köszi.
2022. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!