Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan filmet,...

Vinkó Márton kérdése:

Tudnátok mondani olyan filmet, sorozatot, amiben gördeszkás lány szerepel?

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlenül a főszereplőnek lennie...

2021. máj. 3. 12:51
 1/8 anonim válasza:
Stranger things 2. évadában lesz egy max nevű lány..,Gördeszkás love story, Skate kitchen
2021. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első kettőbe belenéztem, de annyira nem jött be a stílusa.
2021. máj. 3. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig Sadie Sink-et tolnam mint a lopott bicajt
2021. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a lánynak nem jött be a stílusa, hanem a filmnek
2021. máj. 7. 14:56
 5/8 csibenő válasza:

A Gördeszkás lány / Skater Girl/ 2021-es india film. Fent van Netflixen is. Nagyon jó,szerintem.


[link]

2021. jún. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudok róla.


Egyébként azt várom, hogy az általam keresett film(ek)ben levő gördeszkás lány szép csinos legyen.

2021. jún. 12. 15:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Disney channel-es filmekben/sorozatokban eddig összesen kettőt találtam:



Az egyik Savannah a Bar/átok c. filmből.



A másik természetesen Lilly Truscott a Hannah Montanából.

2022. márc. 16. 23:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Disney channel-en eddig gyakorlatilag egyet sem találtam a két említett lányon kívül. Pl.:



(már amennyire ezekbe belenéztem/elolvastam az epizódok (vagy egyáltalán a sorozat) tartalmát/vagy a szereplők jellemzőit...)



A Zeke és Luther, amiből mondjuk nem láttam konkrétan részeket, de amennyire utána olvastam (vagy egy kicsit talán belepillantottam részekbe), de annak a történetében fontos szerepe van a gördeszkának, de minden szereplő aki gördeszkázik, az fiú (és szinte az összes fiú deszkázik benne), és egyik sem lány (pedig legalább az egyik igazán lehetne lány (pláne ha már a sorozat is a deszkázásról szól))...



A Harcra fel, amit csak félig-meddig láttam, de ahogy a részek tartalmát, meg a szereplők jellemeit elolvastam, (bár a története nem egészen a deszkázásról szól) a legtöbb fiú deszkázik benne, de egyik sem lány (pedig abban például mondjuk az a lány amelyik karatézik (Kim), legalább ő lehetne deszkás (ő ráadásul még elég sportos is, úgyhogy szerintem még illene is hozzá)). Nekem ez már a "Gördeszkázó patkány" c. epizódjából gyakorlatilag egyértelműen leesett.



Hogy mondjak még olyat, ami nem olyan feltűnő, de amit én végig láttam: a Binny és a szellem c. sorozatban van egy mellékszereplő fiú, aki csak egy-két részben szerepel, és deszkázik. (SPOILER!) Az egyik részben Binny ellopja a deszkáját, és amikor az a kezében volt (lehet, hogy ezt csak én gondolom így egyedül, de) szerintem illett hozzá (SPOILER VÉGE). Persze ez még mindig a kevésbé feltűnőek közé tartozik.



Hogy a Disney-n kívül máshonnan, mesékből is említsek olyat, az Animália. Illetve ha már gyerekcsatorna, már a Minimax figurái, Mini és Max... meg még tudnék sorolni. Valahol egyébként azt is kérdezték hogy hogy van egy másik nyelven az a mondat, hogy a lány görkorcsolyázik, a fiú gördeszkázik"... szóval szerintem ez már sablonos is. Úgyhogy lehetne is ezen változtatni.



Nekem amúgy egyszer kiskoromban tetszett egy deszkás lány (gyerek-szerelem), aztán egy költözés miatt kellett búcsút vetnem tőle... Azóta is tetszenek a csinos deszkás lányok, és örülök amikor meglátok legalább egyet az utcán, vagy csak látok egyet egy filmben. És tavaly az olimpián is a deszkázásban csak a lányokat néztem (és annak is örültem, hogy egyszerre 20 deszkás lányt is látok egy helyen, vagy a döntőben akárcsak 8-at...). És egyébként kicsit szomorú leszek ha újabb olyan kérdést látok, ami arról szól, hogy "ciki-e ha egy lány deszkázik". És megjegyzem, hogy én fiú létemre soha meg sem próbáltam deszkára állni.

2022. ápr. 14. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!