Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wonder Woman hivatalosan...

Wonder Woman hivatalosan ember vagy sem?

Figyelt kérdés
Nyilván külsőre az, de ő embernek minősül amúgy? Mert hogy egy isten az apja, meg amazon akik amúgy sem tudom hivatalosan emberszámba számítanak-e.

2021. máj. 6. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Istennő. Ő Artemis
2021. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom félisten. Az anyja az amazonok királynője, tehát szimplán természetfeletti, nem istennő, az apja pedig isten.
2021. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Részlet az angol wiki oldalról:


"In 2011, DC changed her background with the retcon that she is the biological daughter of Zeus and Hippolyta, jointly raised by her mother and her aunts Antiope and Menalippe."


Magyarán 2011-ben a DC megváltoztatta a karakter hátterét és Zeusz isten, valamint Hippolyta, az amazonok királynéjának lánya lett, akit az anyja és a nagynénjei neveltek fel.


Nem értem miért lett 2-es lepontozva, pedig jót írt.

2021. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!