Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jók a Percy Jackson filmek?

Jók a Percy Jackson filmek?

Figyelt kérdés
Érdemes megnézni? A könyveket már olvastam.
2021. máj. 7. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a könyveket olvastad, hát... az első részt láttam csak, de az is nagyon eltérő, mindenesetre egy filmnek elmegy. Ha nagyon szeretted a könyveket, akkor lehet, nagy csalódás lesz a film, de érdekességképp azt javaslom, nézd meg!
2021. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga Rick Riordan se nagyon ajánlja. A 2. rész eleje tetszett, de a végét nagyon elrontották, az apró fontos részletek teljesen mások, mint a könyvbe (pl. Percy kardjának eredete, a jóslat, a szereplők kinézete, életkora...). Az első rész még úgy, ahogy elment (habár itt ha nem olvastam volna akönyvet illetve nem mondták volna, hogy Annabeth Athéne lánya esküszöm nem jöttem volna rá). Érdekesnek érdekes én is emiatt néztem meg.
2021. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszettek. Az első, hogy a könyvnek öt része van, a filmnek kettő. A másik, hogy értem én, hogy nem lehet a két műfaj ugyanolyan, viszont elég sok fontos mozzanatot kihagytak a filmből, ami szerintem eléggé feldobta volna.
2021. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos. Legnagyobb bajom, hogy egy gyerekeknek való történetből tiniknek való történet lett. Minden bizodalmam a sorozatban van.

És ugyanitt, a Darren Shan film is vacak, pedig a könyvsorozatot nagyon szeretem.

2022. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha olvastad a könyvet rosszul leszel és szörnyülkodni fogsz ha nem olvastad akkor kibirható
ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!