Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hallottátok, hogy a Dexterre...

Hallottátok, hogy a Dexterre Michael-ön kívül senkit sem hoznak vissza a régi szereplők közül? Mit gondoltok erről a döntésről?

Figyelt kérdés
Állítólag mindenki szívesen visszatért volna, de nem kérték meg őket.

2021. máj. 8. 01:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én így is kíváncsi vagyok rá. Debra volt a kedvencem, őt úgyis megölték. Mondjuk úgy visszahozhatták volna, ahogy az apjuk is végig benne volt. Nem tudom egyébként, hogy lehetne beilleszteni a többieket a sztoriba. Hacsak Dexter vissza nem megy Miamiba.


Lehet tudni valamit a történetről? És hogy mikor lesz?

2021. máj. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem, csak azt hogy 10 részes lesz és ősszel jön. Amúgy szerintem simán vissza lehetne hozni bárkit. Elég, hogy a Miami-aiak ott nyomoznának vagy elég lenne az utcán összefutnia Dexternek egy arccal. Persze nélkülük is össze lehet hozni egy király történetet, sőt így több kreatív terük van az íróknak.
2021. máj. 10. 02:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon csalódott vagyok emiatt. Pláne a húga miatt. Simán meg lehetett volna oldani a többi szereplőt is.
2021. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!