Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki fanok!Feltennék nektek...

Loki fanok!Feltennék nektek asszem 4+1 kérdést!!!!!!!!!!! (alul) Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Na szóval......

Kérdések: 1. Szerintetek Loki jó/rossz,hős/gonosz?

2. Most akkor Loki meghalt vagy nem halt? Rengeteg teóriát

hallottam. Legtöbbször azt, hogy igen, de a múltbéli énje él.

De akkor, hogyan találkozott volna egyáltalán Thanosszal,ha

elteleportált a Tesseracttal?(bocsi, ha rosszul írtam)

3. Ez is a meghalásához tartozik....részben. Igaz az,hogy Loki eredetileg jobb kezes, de a tükörképe/ illúziója bal kezes? Mert akkor csak az illúzióját ölte meg Thanos.

4. (előzőhöz kapcsolódik) Olvastam itt a gyakori kérdésekben,hogy van több olyan videó is a youtube-on ahol ráközelítenek és megmutatják, hogy mikor Lokit (elméletileg lehet,hogy gyakorlatilag is)megöli Thanos akkor a háttérben elfut LOKI. Nem találtam egy ilyen videót sem. Valaki tud egy ilyen videót? (!LINK!)

+1. Ti várjátok a Loki sorozatot?



2021. máj. 8. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

1. Loki se nem jó, se nem rossz. Leginkább úgy fogalmaznék, hogy egy rossz útra tévedt "ember", de nem mondanám gondosznak vagy rossznak. Igyekezett. Tele volt dühvel, csalódottsággal.


2. Igen, abban az idősíkban, amit mi ismerünk meghalt, végleg. Ahol Loki elteleportál az egy másik idősík, az az idősík, amibe visszamentek a többiek. De aztán vissza is tértek a saját idősíkjukba, ahol már nem él Loki. Így a Loki sorozat másik idősíkban fog játszódni.


3. Szerintem el kell engedni Lokit. Meghalt.


4. Ha így lenne már eléggé elterjedt volna.


5. Igen, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, de az előző kettőt jobban vártam, amik már lementek.

2021. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szòval volt ugye az IW. Előtte volt a Thor-ban meg a Bosszúállókban meg a többi filmben. És az a Loki meghallt, Thanos megölte. Az a Loki aki 2012-ben a Vègjátékban elment a Tesseracttal találkozott Thanossal hisz az IW-ben benne van hogy ő küldte Lokit New yorkba. Viszont! Ő akkor mèg csak ,,szolgája” volt. És hát a Loki sorozatból kiderül mi lesz vele. Viszont a jelenlegi idősíkban Loki nem él, legalábbis nem ott, de ez elég bonyolult.
2021. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

#2 vagyok


Az hogy az illúziója milyen kezes nem tudom honnan szedted vagy csak èn vagyok figyelmetlen. Ha onnan ahogy a kèst vagy mi azt tartja akkor szerintem ez azèrt helytelen mert van az az elég ikonikus jelenet valamelyik Thor filmből màr nem tudom pontosan melyik szerintem Ragnarok amiben Loki feldobja a két kést. Szóval ilyen szempontból szerintem 2 kezes.

[link] Itt a videó. Hát nem tudom. Az nem nagyon illene a történet szálba. Meg ha emlékszel a Ragnarok-ra akkor Thor dobálta a ,,szellem” Lokit mert igazábòl ő csak egy illúzió. És akkor szerintem Thanos nem tudta volna elroppantani a nyakát, fel se tudta volna emelni mert hát nem létezik.

2021. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Kamu Lokiknak nincs fizikális teste, ez többször is kiderül az összecsapásoknál, meg Thor is ezért dobálta.

Túl sokszor támadt fel a rajongók miatt, ezért várják sokan most is a visszatérését. Eredetileg egy filmben szerepelt volna, csak épp ő lett a legnépszerűbb, emiatt visszahozták. Hiddleston valahol nyilatkozta, hogy a második rész vége újraforgatás volt, mivel akkor is az volt a terv, hogy tényleg meghaljon.

2021. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. Az első kommentelőnek csak annyit szeretnék mondani,hogy NEM, nem tudom elengedni/elfogadni,hogy meghalt.És még annyit,hogy: tud olyan illúziót is "csinálni" ahol megfogható. A Thor Sötét világban is így játszotta meg a halálát. És tegnap átnéztem a filmeket amiben szerepelt: tényleg megfigyelhető,hogy az illúziója bal kézzel dolgozik, míg az igazi jobb kézzel. NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!!!
2021. máj. 9. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert ott állítólag igazi halál lett volna, csak pótforgatás volt (más jeleneteket is átírtak már). Ill. magyarázható azzal is, hogy az elején még igazi volt, csak a seb és a későbbi szétporladás volt illúzió. Heimdall elől is el tudta rejteni magát.

Szvsz nem véletlenül mondatták ki Thanosszal, hogy most végleg halott.

2021. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 marvel_loki ***** válasza:

Szerintem ezek nagyon jó kérdések, teóriák.

Válaszaim:


1: Szerintem nem gonosz, csak dühös, és figyelemre vágyik és én ezt teljesen megértem. Ugyebár ő jót is szokott csinálni, ha úgy van kedve.


2: Thanossal alapból találkozott, csak amikor a Bosszúállók vissza mentek az időben akkor teleportált el a teseracttal, ezzel megváltoztatva az idővonalat.


3: Ez egy nagyon jó felvetés, kifejtem a 4.-be.


4: Tehát nekem az a gondolat menetem, hogy ugye Loki oldalról jön elő, (mikor mondja, hogy a földön ő jó lenne idegen vezetőnek), és én itt arra gondolok, (amit a saját sorozatában a Mobiuséknak el is magyarázott, hogy ő illúziót tud kelteni, meg az adott pillanatot lemásolni, vagy mi), szóval szerintem mielőtt előjött lemásolta saját magát, és Thanos csak a klónját ölte meg. És itt amit a 3-as kérdésben is írtál, hogy a tőr a bal kezében volt, csak még jobban megerősíti az elméletemet. Tehát simán lehet az az elfutós rész is igaz. Szóval szerintem még simán életben lehet. (remélem érthetően magyaráztam el)


5: A sorozatról meg annyit, hogy én már nagyon vártam, most a wofvideon nézem, de oda is csak 4 részt töltöttek fel eddig, úgyhogy várom a 5-6. részt. Egyébként nekem személy szerint nagyon tetszik a sorozat.


Szóval ez az én teóriám, remélem minden érthető volt, ha nem akkor nyugodtan kérdezzen bárki.

2021. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 marvel_loki ***** válasza:

#7 vagyok


Szóval itt többen is írták, hogy az illúzióját nem lehet kézzel megfogni, DE pl: ott a Thor sötét világ, ott is megjátszott halál, ILLETVE a sorozatában meg lehet figyelni, hogy csinál olyan dolgokat is a varázs erejével, amit azelött a filmekben nem csinált, ebből látszik, hogy nagyobb ereje van, mint amit mutat, szóval simán lehet megjátszott halál.

2021. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!