Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale 1. évad spoilereket...

Riverdale 1. évad spoilereket írnátok, légyszi?

Figyelt kérdés

Csak az első évadról, légyszi!


Már régen láttam, és csak a felére emlékszem, de már elkezdtem nézni a 2. évadot és nem akarom újranézni az elsőt.


Köszi!



2021. máj. 11. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Black hood betty apja
2021. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem ez 2. évad volt... és itt még nem tartottam.😔😔😔 Áá... amúgy a tekintetéből és a testtartásából tudtam, de semmi nem utalt rá. Erre ne reagálj légyszi, mert többet nem akarok tudni... ígyis elég volt, ott tartok, hogy ugrok is tovább a 3. évadra, mert ez most sziven ütött...
2021. máj. 11. 22:13
 3/7 anonim válasza:
Jasont a saját apja, Clifford Blossom ölte meg, az évad végén a srácok találnak egy videót amin fejbe lövi a fiút.
2021. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Betty és Cheryl hogy-hogy unokatestvérek? És Bossomék miért belterjes család?

2021. máj. 20. 05:03
 5/7 anonim válasza:
100%
Mert kiderül, hogy Betty dednagyapja Blossom volt csak volt viszaly a csaladban, egyik dednagyapja kinyirta a masikat...ezert felvettek a Cooper nevet. Azert belterjesek mert egymas kozott szaporodnak igy tiszta marad a vervonal 🤢😅
2021. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Es ugye kiderul, hogy Polly terhes Jasontol de ugye ok is unokatestverek 😁
2021. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösziii!!😃
2021. máj. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!