Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Peggy vagy Sharon Cartert...

Peggy vagy Sharon Cartert bírjátok jobban? (MARVEL)

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Peggy Carter
Sharon Carter
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Mindkettő szimpatikus alapjáraton, de például Sharonból annyira keveset látni a filmekben hogy nehéz ez alapján hová tenni. Peggy egy fokkal jobb, de őneki is juthatott volna több szerep.

Alapon mindkettő erős, határozott, karakán nő akinek helyén a szíve és az esze. Nem tudnék egyik vagy másik mellett dönteni.

Ha külsőre vonatkozik, akkor egy fokkal nekem Sharon jobban bejön, de Peggy is szép. viszont Nat és Carol mindent visznek nálam ezen a téren.

2021. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét karakter megáll a lábán, tekintélyt sugároznak ézért is bírom őket.Én Peggit valamiért jobban kedvelem,talán azért mert érzek valami gonoszat,megbízhatatlant Sharonban.
2021. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Peggyt imádtam az agent carterben. Mindig is ő lesz a kedvencem. Sharon eddig nagyon semleges volt nekem de most a tfatwsben megkedveltem kíváncsi leszek a sorsára a továbbiakban
2021. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!