Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki valamilyen okból kifolyólag egyáltalán nem néz sorozatokat?

Figyelt kérdés
Mi lehet erre az oka?

2021. máj. 14. 01:54
 1/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
84%

Persze.

1) Nincs tévém.

2) Nincs időm, mert sok filmet, vlogot nézek :)


Jó, hazudok, évente becsusszan pár rész Family Guy vagy South Park, de idén pl. még nem láttam egy sorozatot sem.

2021. máj. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
78%
Nekem nem a sorozatokkal van bajom hanem a szabadidőm rendszertelenségével és rövidségével, ezért ha időm engedi inkább fimet nézek, max mini sorozatot, ill olyan sorozatokat ahol különálló epizódok vannak. Van pár sorozat a bakancslistámon de egyenlőre reménytelen időt szakítanom rá. Régebben próbálkoztam vele de a közepe felé, elfelejtettem , hogy mi volt az elején.:D Utoljára gyerek koromban néztem sorozatot és az nem mostanában volt. Lehet, hogy egyszer ennek is eljön majd az ideje.
2021. máj. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan sorozatokat nem nézek, ahol a részek összefüggenek, tehát ha kihagysz egy részt akkor nem érted a következőt. Csak szívás lenne.
2021. máj. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Léteznek igen. Én.
2021. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szüleim sosem néznek semmi folytatásos sorozatot. Néha rá tudom venni őket egy-egy minisorozatra, de többévadosat soha nem néznek, mert megunják egy idő után. Van ilyen.
2021. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sorozatokat (99,99%) értéktelen dolognak tartom, inkább olvasással töltöm az időmet.
2021. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tv-zek egyáltalán, de csak akkor sorozatozok, ha már valami nagyon nagy baj van. Általában youtube és játékok.
2021. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En sem nezek se filmet se pedig sorozatot egyaltalan. Altalaban zenet hallgatok, podcastokat, olvasok.
2021. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!