Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film vagy sorozat,...

Melyik az a film vagy sorozat, amit többször próbálkoztál megszeretni vagy befogadni, de továbbra sem érted, másoknak mi tetszik benne, vagy épp miért van ekkora kultusza?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
A nagy pénzrablás, nekem egyáltalán nem jött be, nem értem miért olyan híres vagy miért szeretik annyian. Én minden részt untam amit láttam, pedig 2 évadot is megnéztem belőle.
2021. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Trónok harca

Bohém rapszódia

Stranger Things

Halálos iramban filmek

2021. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Star Wars
2021. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Batman

Forest Gump (Pedig imádom Tom Hanks-et, a Betörő az Albérlőmben zseniálisat alakít, de a Forest Gump egy nagy fosch.)

South Park (Family Guy fan vagyok és emiatt szinte úgy érzem, hogy mint a fociban, a nagy riválist kötelező utálni. Pedig az FG-re hajazó Brickleberryt imádom, de a SP-ot sosem fogom tudni megkedvelni - és nem is akarom.)

Star Wars előzmények és folytatás (Az eredeti három tényleg jó, bár annyira azért nem, amennyire favorizálják.)

...és egy kakukktojás: Mátrix (Az a helyzet, hogy bármennyire fura, de még nem is láttam.) :)

2021. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

A Gyűrűk ura trilógia. 2005-ben láttam először és azóta próbálom megérteni, hogy mi miért van benne, de soha nem sikerül.

Viszont már jó párszor láttam, mert valamiért szórakoztat, meg jókat röhögök rajta.

Nem akarom bántani a filmet, félreértés ne essék.

2021. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%

Harry Potter. Pár kisgyerek bohóckodik egy szép kastélyban.

Nem értem mit kéne ezen imádni.

2021. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


1-es: azt egyáltalán nem ismerem amit írtál


2-es: ebből a Halálos iramban nálam is megvan a listán


3-as: dettó, pedig többször nekifogtam, könyvben is próbálkoztam vele


4-es: Star W, még egy pipa. Mátrix nem ér, hisz még nem láttad :)


5-ös: talán itt közrejátszhat az is, hogy a könyvet olvasta-e valaki. Egyébként ilyesmi szerintem a Harry Potter téma is. Amíg a könyv nélkül nézi valaki, nem biztos hogy érti, mi ez a hype körülötte.

2021. máj. 14. 19:36
 8/24 A kérdező kommentje:

6-os: mikor leírtam még nem láttam a válaszod :D Egyébként én is így voltam a HPvel, addig amíg csak a filmeket ismertem.


Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy írtatok olyat, ami nálam is szerepel.

2021. máj. 14. 19:38
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

MCU filmek

Star wars

Halálos iramban filmek

James Bond filmek

2021. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Mátrix

Mikor a lakótársaim nézték, én is próbáltam, de aztán muszáj volt otthagynom, 10 percet sem bírtam nézni belőle, mert nekem annyira unalmas volt, hogy szinte csak kínlódás volt nézni!

2021. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!