Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film vagy sorozat,...

Melyik az a film vagy sorozat, amit többször próbálkoztál megszeretni vagy befogadni, de továbbra sem érted, másoknak mi tetszik benne, vagy épp miért van ekkora kultusza?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Trónok harca. Csak a sorozat, a könyveket nagyon szeretem. A sorozat szerintem egyrészt egyáltalán nem hű a könyvekhez még az első néhány évadban sem, de nem ez a fő baj, hanem hogy a nagy költségvetés ellenére szerintem pocsék a megvalósítás. Például logikátlan dolgok a történetben, teleportálnak a szereplők, megváltoznak a helyszínek (pl. Királyvár sivatagba teleportálása), sok borzasztó gyenge színészi alakítás főbb szerepekben is (pl. Emilia Clarke vagy Kit Harington), de a többiek sem meggyőzőek, egyáltalán a jelenetek megkomponálása pocsék: a harcjelenetek röhejesek, a politikai párbeszédes részekben úgy beszélnek a karakterek, mint ha egy olvasópróbán lennének, rengeteg az olyan jelenet, ahol a színészek mintha azt sem tudnák hol vannak, hanem csak egy zöldhátteres CGI szobában mászkálnának (ami nyilván így is van, de ennek nem kellene érződnie). Szóval ezek miatt én nem tudom felfogni, hogy ez miért tetszik tömegeknek.

Amiket nem tudok elfogadni, azok a folytatások, rebootok, mint az Abrams-féle Star Trek filmek, a Disney-féle Star Wars trilógia, vagy a Mátrix 2-3. Illetve a Harry Potter 4-7. filmeket is borzasztónak tartom, azokat sem nézem újra.

2021. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Lost

Mátrix

Eredet

Több mint testőr

2021. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Ezek a szuperhősös filmek:

Batman,Pókember,és társaik.

2021. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Violetta
2021. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
Hú nekem is ilyen a Gyűrűk ura. Már többször is rászántam magam, hogy na akkor most megnézem mindhárom részét, aztán végül mindig csak háttérzajnak használom, és valami mást csinálok helyette. Kb annyi jön át mindig, hogy vonulnak, vonulnak, rajtuk ütnek, megint vonulnak, megint rajtuk ütnek, aztán a következő képkocka, hogy ostromolnak egy várat.
2021. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%

Jóbarátok

Star wars

Trónok harca

Grease

2021. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért van mindenki lepontozva?
2021. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

17

Itt ólálkodnak a fangirl-ök.

2021. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
61%

17

Mert sok az idióta 70-es IQ- jú,akinek fingja sincs,hogy működik az oldal. Kik.rt fárasztó.

2021. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A Ponyvaregényt 2x is elkezdtem nézni, de a feléig sem jutottam el, mert annyira nem kötött le. Pedig a Jackie Brown nagy kedvencem Tarantinotól.
2021. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!