Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz olyan jó sorozat és...

Lesz olyan jó sorozat és fordulatos a 2022-ben érkező House of The Dragon, mint a Trónok Harca volt? A könyvekben vannak hasonló izgalmas jelenetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra en is kivancsi vagyok.
2021. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Mire gondolsz izgalmas jelenet alatt?


Rengeteg sárkány vs sárkány elleni ütközet lesz. Az első évadban nem valószínű, hogy benne lesz bármelyik is, mert túl korai. Amit mutathatnak maximum az Daemon Targaryen hadjárata a kalózok ellen.


Három igazán nagy momentuma lesz a sorozatnak (legalábbis amit én annak tartok).


Rhaenys Targaryen és sárkánya Meleys vs. II. Aegon és sárkánya Sunfyre és Aemond Targaryen és sárkánya Vhagar

Mivel a kettő az egy ellen küzdelem, ezért kiegyenlítetlennek tűnik, de Rhaenys tapasztalt sárkánylovas és habár a sárkányával együtt meghal, de sikerül úgy megsebesítenie a király sárkányát, Sunfyret, hogy az többé nem tud felszállni.


A sárkányverem ostroma és a sárkányok lemészárlása. Ez szerintem majd a második nagy fordulat. A felhergelt királyvár népe megrohamozza a sárkányvermet, ahol a sárkányokat tartják és elkezdik legyilkolni a fiatal sárkányokat. Az idősebb sárkányoknak, mint Dreamfyre sikerül kiszabadulniuk, de mivel visszafordulnak megölni az embereket, ezért végül legyilkolják őket.

Joffrey Velaryon ki akarja menteni a lázadok közül az anyja, Rhaenyra sárkányát Syraxot és azt hiszem el is kezd vele repülni a vörös erőd felé, de a sárkány megzavarodik valamitől, ledobja a hátáról Joffreyt (aki meghal) és ő is visszafordul elégetni az embereket, viszont neki is eltalálják a szemét és elpusztul.


A harmadik meg szerintem az összecsapás Istenszemnél. Daemon Targaryen és sárkánya Caraxes és Aemond Targaryen és sárkánya Vhagar között. Ami miatt szerintem megint kiemelkedik a "sima" sárkányharcok közül, hogy az összecsapás hevében, még az égben, Daemon átugrik a saját sárkányáról Vhagarra és átdöfi a kardjával Aemond fejét. Majd a sárkányok becsapódnak a tóba. (Daemon és Caraxes valószínűleg túlélte, de ez soha nem derült ki.)


Szerintem ezek lesznek a legizgalmasabbak jelenetek. Viszont az utolsó kettőre a tánc végén számíts csak. Nem tudom, hogy hány évad lesz, de ha pl. 5, akkor a sárkányverem lerombolása és az Istenszem 5. évad.

2021. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

*Ja és persze Tumbleton. A csaták Tumbletonnál, az a ráadás. Valószínűleg az egyik legnagyobb csatajelenete lesz a sorozatnak. Látványban valószínűleg mindent verni fog, amit eddig mutattak, beleértve a Trónok harcát is.


De rengeteg más fordulatra is számíts azért. Ebben a polgárháborúban fog meghalni a Targaryen és Velaryon család nagy része, a sárkányok pedig lényegében kihalnak a háború végére. Nagyon kevesen maradnak életben.

2021. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy befejezett könyv, esélyesen jobb lesz, már ha nem akarnak megint maguktól hülyeségeket hozzáírkálni.
2021. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 terminator9000 ***** válasza:
Stone Ocean(6. JoJo)
2021. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!