Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keanu Reeves filmet keresek?

Keanu Reeves filmet keresek?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem csak, hogy ő szerepel benn. A történe valami olyasmiről szól hogy két nagyon csinos lány betéved hozzá teszik veszik magukat majd szexel velük és megfenyegetik hogy elmondjak feleségének vagy talán videóra is veszik..

2021. máj. 16. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kopp-kopp
2021. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Kopp-kopp (Knock Knock, 2015)
2021. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. máj. 16. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Pocsék film volt. Életemben nem láttam john wicket ilyen pocsadék filmben. Szégyen egy film.tudtommal anyagi bukta a film
2021. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, de nem ez volt a kérdés.. véletlen pár éve láttam a tvben, és most megnézném újra mert nem teljesen emlékszem az egész sztorira.
2021. máj. 16. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A csajok elgalább jók :D
2021. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem volt annyira rossz film, nekem most is itt figyel az egyik vinyón. A csajok tényleg nagyon jók benne, ezért szedtem le a filmet. Eli Roth rendezte és a fekete hajú csaj (Lorenza Izzo) a neje volt akkoriban. Ahhoz képest elég szépen közszemlére tette! Ana de Armas is segített a filmen. Így legalább eladhatóvá vált.
2021. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Roth egy beteg szörnyeteg mert van olyan filmje ami undorító. Beteg az a csávó. Ki gondolta volna,hogy ehhez a filmhez is köze van. Én nem gondoltam volna ,de nem csalódtam benne. Nem tudtam,hogy ehhez is köze van. Nem az előttem írók egyike vagyok aki szidta a filmet. Most láttam ezt a kérdést.
2021. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmmm, ezekszerint 3 embernek nem tetszenek benne a csajok, micsoda világ :D
2021. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyolcas vagyok szerintem itt nem a nőkről volt szó és én sem erről beszéltem.
2021. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!