Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felejthető film a venom?

Felejthető film a venom?

Figyelt kérdés
Én 2 szer láttam és alig tudok felidézni a filmből valamit. Felejthető alkotás lett szerintem.

2021. máj. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Vagy lehet a memóriáddal vannak gondok. Alzheimer korai tünetei? Hány éves vagy? Alszol eleget?
2021. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Annak ellenére, hogy nagyvonalakban nekem megmaradt a film, én azt mondom, hogy felejthető, mert nem lett túl jó. Legalábbis nekem a vígjáték vonal erőltetett, túl lett tolva és a Venomhoz illő, véres, thriller rész pedig el lett hanyagolva.
2021. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én csak a végére emlékszem,ezt leszámítva nem volt olyan szar, a második részét is megnézem,de igazából csak azért mert mindent megnézek alapból is:D
2021. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, ha egy kicsit is szeretnéd a képregény filmeket, akkor semmiképp nem mondhatni rá, hogy felejtős.

Én nem vagyok rajongó, de nekem nagyon sok jelenet megvan a mai napig.

Tipikus popcorn mozi, kikapcsol, pont amennyire kell, de azért élvezed is.

Vannak ennél sokkal rosszabb, felejthető filmek, én erre nem mondanám, hogy az!

2021. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem az ilyen filmeket, meg érdekelt is, de én is azt mondom hogy eléggé felejthetős, az űrrakétán, a budiba okádós részen meg az akváriumos homárzabáláson kívül nem sok mindent tudnék felidézni belőle. Közepes film, vannak sokkal jobbak ilyen műfajban - mondjuk tény hogy rosszabbak is bőven.
2021. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szépen alszanak a moderátorok mikor már tegnap jelentettem az első választ. Jó az emlékezetem csak a film felejthető lett és a komizók szerint is. Ennyire sértő választ miért nem törölnek nem értem
2021. máj. 19. 07:37
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg napi több száz vagy akár több ezer jelentés is van.
2021. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Tehát egy filmet és az azon dolgozókat szabad sértegetni, de ha valaki irányodba sértő, akkor az már nem járja? Ari vagy. Ha filmet kritizálsz, akkor törődj bele, hogy téged is fognak kritizálni. Ez van.

Egyébként gondolom te küldted a rajongói levelet privinek, aztán mérgedben törölted a profilod. xD

Ha nem, akkor vajon kit sikerült még vérig sérteni egy viccel?

Az biztos, hogy itt mindenki olyan érzékeny, mintha non stop terhességi hormonokon élne.

2021. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem az érzékenységről szól hanem egy betegségről amit te hoztál fel és én 1 választ írtam ide. Nem küldözgetek leveleket mikor arra várok hogy törlődjön ez a 2 írásod.
2021. máj. 19. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!