Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok róla, hogy...

Mit gondoltok róla, hogy fekete Supermant akarnak csinálni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az irányról? Szerintetek érdemesebb fekete színészre cserélni Clark Kentet, vagy értelmesebb volna a képregények egyik alternatív világában létező fekete Supermant megfilmesíteni?

https://www.youtube.com/watch?v=UV-MQv5J5Us


[link]



2021. máj. 20. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Támogatom.
2021. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mármint négert? Nem vagyok rasszista de szerintem elég szarul nézne ki,és valószínűleg meg sem nézném.
2021. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem Henry Cavillal tökéletes volt, így nem igazán érdekel mással.
2021. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Kifejezetten támogatom.


Engem kifejezetten irritál, hogy az emberszerű földönkívüliek (vagy a földönkívüliek ember álcában) szinte mind fehérek.

2021. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem támogatom az erőszakos BLM, meg LMBTQ mozgalmakat. Szégyen, hogy már a rendezők sem csinálhatnak olyan filmet, amilyet akarnak, mert különben egyből rasszisták, meg homofóbok lesznek. A fekete Superman is csak egy újabb példa arra, hogyan kell egy remek alapsztorit elrontani és érzékenyítés címén erőszakkal lenyomni az emberek torkán. Semmi bajom a fekete színészekkel, pl. Eddie Murphy-t, vagy Whoopie Goldberget nagyon szeretem. De egyszerűen felháborító, hogy már minden filmbe kötelező betenni egy néger és egy meleg szereplőt (vagy párt), különben egyből jönnek a jogvédők. Nagyon átestünk a ló túloldalára. Mi jön legközelebb? Meleg Batman, aki még néger is? Biztos nem fogom megnézni a filmet. Nekem Clark Kent fehér heteró férfi!
2021. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként ha új karakter lenne, egy új kriptoni, pl. New Kryptonról, akkor simán érdekelne. Érdekes sztori lehetne, amibe Clark Kentet is be lehetne vonni.

De Clark Kent rasszváltása nem érdekel.

2021. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Pókemberrel is megcsinálták. Bár még lehet ezt überelni egy trans fekete meleg Thorral
2021. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
De az egy másik dimenzió, nem? Miles Morales.
2021. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

"De az egy másik dimenzió, nem? Miles Morales."


Az animációs film szerint igen, a képregény szerint nem

2021. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miles is először az Ultimate Universe-ben szerepelt, nem? Aztán áthozták a 616-os univerzumba? Szerintem a Miles szituáció nem is hasonlítható ehhez, amúgy. Itt nem csak az történt, hogy Petert bedobták a fekete festékbe.

Amúgy szerintem hülyeség. Van a képregényekben fekete Superman, aki nem Clark Kent. Őket kéne vászonra vinni.

2021. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!