Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van értelme új Hegylakó-filmet...

Van értelme új Hegylakó-filmet leforgatni új színészekkel, modernebb technikával? Vagy az eredetit (Christopher Lambert-el és Sean Connery-vel) nem lehet felülmúlni?

Figyelt kérdés

Csak mert nagyon úgy néz ki hogy ezt tervezik:


"Jön a Hegylakó-reboot, Henry Cavill lesz benne az új MacLeod"


[link]



2021. máj. 30. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a régi úgy van jól, ahogy van. Kár lenne bolygatni.
2021. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Én kis koromban az adrian paul os hegylakó sorozaton nőttem fel, a mai napig újra tudom nézni annyira szeretem. Szerintem nem gond ha a mai fiataloknak is meg lesz a saját hegylakójuk úgy mint ahogy a tőlem öregebbeknek is megvolt az eredeti
2021. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a helyzet amikor a név viszi a hátán az egészet. Ha nincs ötlet ez mindig működik, legalábbis bevételt generál, aztán az már mellékes, hogy sokszor annyira rosszul sikerül a dolog, hogy utána teljesen a süllyesztőbe kerül az adott név. Múmia, Robotzsaru pl tökéletes példák.
2021. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!