Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi várható most a Miraculous-s...

Mi várható most a Miraculous-sel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mire számíthatunk most? Tudja valaki, hogy mikor lesz új rész vagy mi lesz? Én nem láttam még semmit és ez nagyon érdekes számomra. Remélem mihamarabb lesz új epizód.

2021. jún. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A magyar Wikipédia szerint szeptemberben jön a következő rész, de elég kuszán vannak beírva. A francia változatban is ellenőrizetlen forrásról írnak, és dátum sincs.

Amúgy én ma jutottam el odáig, hogy ennyi kérdés után elolvassam a plotot, és meglepő volt, mert azt hittem mindkét főszereplő lány (mert ugye katica meg macska, lányos dolgok). Csak az kezdett gyanús lenni, hogy valaki csókot említett egy kérdés alatt, és furán hangzott hogy egy gyerekműsorban ilyet leadhatnak.

2021. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Angol facebook csoportokat nézz, ott mindig van aktuális.

A vasárnapi Optigami óta annyi a fejlemény, hogy az 5. rész címe "Bohóc" lesz.

Hogy melyik országban mikor mit adnak le még nem tudni.

Magyarul talán ősszel jön az összes, felirattal folyamatosan ahogy valaki lefordítja.

2021. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 aranyos mese, nézz bele, hátha tetszik. Nekem is anno a leírás miatt tetszett meg, aztán végig is néztem és élveztem, bár nem a célkorosztály vagyok. Idősebbek is sokan nézik.


Igen, egy lány és egy fiú a főszereplő, de mivel lányoknak készült, mindig a lány old meg mindent, a fiú általában csak védelmező szerepet tölt be.


Ami a kérdést illeti, állítólag az egész évad csúszott a covid miatt, a következő részek várhatóan szeptemberben fognak elkészülni.

2021. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Az ötödik rész címét hol olvastad? Mert én követek egy halom ilyen miraculousös oldalt, de még sehol sem láttam hasonlót sem.
2021. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!