Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pokémon vagy Digimon?

Pokémon vagy Digimon?

Figyelt kérdés
A két animesorozat(ok) közül melyik jött be nektek jobban annakidején/melyik volt a jobb szerintetek?

2021. jún. 3. 08:40
A kérdező szavazást indított:
Pokémon
Digimon
43 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Digimon. Ízlések és pofonok, nekem a Pokemon sosem jött be túlzottan, max 2-3 részt láttam belőle. Adtam esélyt az animének, de se látványra, se ötletre nem jött be, csak a sok közül 2 pokemon (vmi rózsaszín pufi és egy rókaszerű). A Digimon szelidítők viszont igen, az tetszett, pedig annak sem a legkomolyabb a rajzolása szerintem.
2021. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Digimon!
2021. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én annó saját digimont is rajzoltam magamnak. :D

A Pokémonból csak a játékokat szeretem, az anime már gyerekként is fárasztó volt.

2021. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Az 1. generációs Pokémonokat könyvből ismertem meg, de az anime soha nem fogott meg. Az Animaxon viszont mindig néztem a Digimon évadokat, gyerek fejjel még nézhetőek voltak.
2021. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Bár a Pokémonra nagyobb ipar épült és nincs vele gondom, de részemről mérföldekkel verik a Digimon-sorozatok. Már csak azért is, mert sokkal idősebbeknek készültek és jól kifejtett komoly sci-fi világokkal rendelkeznek. Igazából nem lehet összehasonlítani, korosztály szerint sem ugyanoda tartoznak.
2021. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!