Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Tízparancsolat...

Miről szól a Tízparancsolat (Dekalog) című lengyel minisorozat?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg az első részt, és egyszerűen nem értettem a film üzenetét. Illetve ami átjött, az az volt, hogy egy apa szerette és tanította a fiát, de mivel nem hitt istenben, az megbüntette.

Arra keresem a választ, hogy mitől tartják "zseniális" sorozatnak, elvégre számomra az első film üzenete rendkívül károsnak hatott. Tudja objektíven értékelni ezt a sorozatot egy erősen nem vallásos ember?



2021. jún. 5. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vallásos, de ez az egyik legnagyszerűbb sorozat, amelyet valaha készítettek.


Ha mást nem, de az ötödik és a hatodik részt feltétlenül nézd meg. (Van belőlük hosszabb változat is: kicsit (?) változtatnak a történeten.)

2021. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mitől nagyszerű? Mindenhol ezt olvastam, de sehol nem indokolták meg, hogy miért.
2021. jún. 5. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet elmagyarázni sem filmnél, sem zeneműnél, sem festménynél, sem viccnél. Vagy átmegy az üzenet, vagy nem.
2021. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!