Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Davinci-kódot és az...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Ha a Davinci-kódot és az Angyalok és Démonok között lévő filmek egy sorozatot alkotnak,akkor mi az első és a második film sorozatában mi az első és mi az utolsó filmek címe?

Figyelt kérdés
Nekem a fent írt filmek vannak még és szeretem a Teljes sorozatokat.

2021. jún. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az első két rész, amit leírtál, a 3. az Inferno (2016-os) szintén Tom Hanks és Felicity Jones főszereplésével.
2021. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet a válaszért,mert nem tudtam jól gondolom-e azt hogy az a két film egy sorozat két része és ha igen, akkor mi a többi rész címe, egyébként szerintem a Davinci kódlehet az első|és az Angyalok és démonok a második rész vagy nem?
2021. jún. 10. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok ismét


Mondhatjuk sorozatnak, bár ha jól emlékszem kb annyira sorozat, mint az Indiana Jones filmek. Önállóan is megállják a helyüket, de nem árt, ha láttad a többit. A DaVinci az 1., az Angyalok és Démonok a 2., és az Inferno a 3. rész. Régen láttam és mindegyiket csak egyszer. Bár lehet, hogy itt az idő, hogy újra megnézzem az összes részt!?

2021. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm szépen a választ,én olyan értelemben gondoltam a sorozat kifejezést hogy olyan mintha egyszerre azért készítették el őket,hogy bemutassák egy témára (itt most a keresztény egyházat érintően gondolok,mint témára vagy mondhatnám a kereszténységet és/vagy a vallásosságot is témának) kigondolt történetek szerinti bemutatását is,ahol a főbb szereplők ugyanazok,bár az egyetlen közös szereplő a Tom Hanks által eljátszott Robert Langdon és főleg miatta neveztem sorozatnak.
2021. jún. 11. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!