Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Batman tudna létezni a Marvel...

Batman tudna létezni a Marvel világában? (ha ez már Frank Castle-nek, a "Megtorlónak" hosszútávon sikerült elérnie...)

Figyelt kérdés
Mik lennének a "Sötét lovag" kilátásai? Mely hősökkel kerülne szembe, és melyekkel tudna szövetségre lépni?

2021. jún. 11. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tudna? Mármint hogy érted ezt? Bárki tudna élni ott.


Az már más kérdés, hogy kb senki nem akarná, hogy keveredjen a DC és a Marvel.

2021. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést. Ha univerzumon belül nézzük, úgy értve hogy tudna-e ő is hős lenni, akkor miért ne tudna? Sok olyan hős van aki nem félisten, ott van Sólyomszem, Fekete özvegy, Súlyom, Bucky, Harcigép, nekik pl. kütyük nélkül semmi szuperképességük nincs, sőt Tony Stark is csak a Páncéljai (főleg a későbbiek) révén jobb mint Batman, de amúgy ő is ugyanaz: milliárdos zseni playboy extravagáns cuccokkal. Páncél nélkül neki sincs semmije.

Ha meg az a kérdés hogy átkerülhet-e a DC-s Batman valaha a Marvel világába, nyilván nem, legalábbis nem mostanság.

2021. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy míg a Dc Comics világában Batman benne van a legjelentősebb hősök között (Superman-Batman-Wonder Woman képzeletbeli triumvirátus például) a rá jellemző egyszerre nyers, erőszakos, mégis jól átgondolt munkamódszerével, addig a Marvel-univerzumban hogy fogadnák az ottani hősök ezt a fajta igazságosztást? (mondjuk Pókember kiborulna rajta? Amerika kapitány szónoklatot tartana neki a jó és rossz viszonyáról? Rozsomákkal lepacsizna?).


Így értettem a kérdésem...

2021. jún. 11. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel két teljesen más univerzum/képregény, így nem illene bele, mert itt is "le vannak osztva a szerepek".

Megvannak azok a bizonyos karakterek, a jó, a rossz, a nagyszájú stb.. nem kellene már ide. Dr. Strangere is mondták, hogy az újabb Vasember és részben igaz is. Ha Batman átjönne rá is ugyanúgy ráfognák, hogy az új xy (attól függ, hogy éppen hogyan lenne megírva a karaktere).


Tehát szerintem felesleges lenne. Pláne úgy, hogy tisztában is vagyok vele, hogy ő a DC-hez tartozik, el sem tudnám képzelni.

2021. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
En orulnek neki sztem imkabb oda valo
2021. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
16%

A DC és a Marvel szinte vetélytársak a szuperhősök terén. Mindkettőnek megvannak a maga szereplői. Elég ritkán szoktak ,,átemelni" hősöket egyik világból a másikba.


De persze ki tudja. Hiszen a Quicksilver- aki amúgy X-men— bele került a Marvel univerzumba, mint Higanyszál.

2021. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hulk is mutansbol lett DC nem?
2021. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszene, ha a DC-t felkarolná a Marvel. A DC-nek nincs egy normális idővonala, folyton újrakezdik a történetet.
2021. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!