Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tony Stark és Steve Rogers...

Tony Stark és Steve Rogers miért lettek hirtelen közömbösek Natasha Romanoff iránt?

Figyelt kérdés

Mi ennek az oka? Csak én érzem úgy hogy nagyon rosszul volt ez megcsinálva? A saját filmjében mindkettő nagyon jóban lesz Natashával (Stark nyíltan vonzódik is hozzá a Vasember 2-ben, de Steve-vel is elég jó kis barátságot alakítanak ki az AmKap2-ben), utána meg az Ultron korától kezdve oda se bagóznak neki, mintha egy random ember lenne. Igen, tudom hogy ott meg Bruce-szal jön össze (aki amúgy később, mikor a Végtelen háborúban találkoznak szintén nem lelkesedik érte hogy újra látja, ami szintén érdekes kérdéseket vet fel), de ennek ellenére is teljesen közömbös lett mindenkinek, talán csak Sólyomszemnek nem.

Ez csak nekem fura így? A Végjátékban is alig van valaki akit érdekel a halála. Mindenkivel ott volt a nagy tűz aztán mindenkinek hirtelen közömbös lesz. Fura.



2021. jún. 11. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne érdekelte volna őket a halála? Banner is dühös volt, a többiek is sajnálták.

Egyébként pedig idő sincs kibontani minden szálat, így is vannak, akik szerint egyik másik film túl hosszú. Végjáték idején is tök jóban van Amerika kapitány és Natasha.

Tonynak meg persze, hogy bejött, de nem érdeklődött igazán iránta, hiszen neki Pepper tetszett és össze is jöttek.

Ha ezután látványosan jóban vannak Nattel, akkor abba kötnének bele az emberek. Ennyi szereplőnél nem lehet mindenkire csomó időt szánni. A Polgárháború idején is tök normális a kapcsolata Natnek Vasemberrel és Amerika kapitánnyal, nem közömbös. Legalábbis szerintem.

2021. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!