Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Alien" és a "Predator"...

Az "Alien" és a "Predator" filmekre alapozva lehetne működőképes, igényes és (ami a legfontosabb a készítők számára) sikeres és nyereséges sorozatot/sorozatokat alkotni a sci-fi-horror-akció műfajában?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok?

2021. jún. 15. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne, de az igények nagyon eltérőek. Én pl. nem szeretnék a predatorokat látni ugyanabban az univerzumban, amiben a xenomorphok élnek, szóval nem hiszem, hogy megnézném, ha így lenne.

Az egész crossover borzalmas.


Más viszont rajong ezért. Mindkét tábornak pedig lehetetlen megfelelni.

2021. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Max valamilyen Love, Death & Robots féle antológia stílusban, az Életre halál és a Vérözön (meg egy új AVP novelláskönyv is jön majd) rövid történeteihez hasonlóan.

Szóval lenne egy x részes sorozat, de a részek nem kapcsolódnának. Lenne harmada csak Alien, harmada csak Predator, harmada meg AVP.


Mert én pl pont az AVP-t szeretem a legjobban. :) Magukban a xenok nemigazán érdekelnek.

2021. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Lehetne, de nem fognak, és elmagyarázom miért:


Fantasy és sci-fi sorozatokat csinálni drága. Általában manapság a streaming csatornák (Netflix, HBO Go, Disney+, Amazon Prime) csinálnak pár drága sorozatot, amivel bevonzzák a nézőt (pl. az HBO-nak a Game of Thrones, Disney+-nak a Mandalorian majd a Marvel sorozatok). És aztán csinálnak száz olcsó sorozatot, amit a nézőjük tud nézni, amíg a feliratkozását indokló (drága) sorozat következő részére vár.

Az Alien és a Predator a Disney tulajdona, aki a Disney+-ra csinálhatna ilyen show-t. De a Disney kezében van a Star Wars és a Marvel. Azok a drága sorozataik. Azokra költik a nagy lóvét. Star Wars helyett Predator sorozatot csináljanak? Sokkal kevesebb embert vonzana be. Nincs értelme. Alacsony költségvetésűt meg nem lehet jól csinálni. Ezért nem lesz Alien vagy Predator sorozat szerintem a közeljövőben. Ha a jelenlegi nagy húzóágazatok, vagyis a Star Wars és a Marvel vitorlájából elkezd kifogyni a szél, akkor TALÁN lesz értelme Alien/Predator sorozatot indítani. De az nem ma lesz...

2021. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!