Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Crown (A korona) sorozatba...

The Crown (A korona) sorozatban ki volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Melyik karakter volt számotokra idegesítő, kiket nem kedveltetek meg?


Melyik színésznek a játéka tetszett nektek a legjobban?


Mit gondoltok a sorozatról?



2021. jún. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Fülöp herceg és Anna hercegnő tetszett, de Margit volt a csúcs (mindkét eddigi változat). Károly alapjáraton idegesítő karakter, de ő is tetszett! :)

Szerintem annak ellenére, hogy történelmi szempontból nem ragaszkodik gyökeresen a valósághoz, hanem vannak apróbb változtatások, tökéletes sorozat. Egyszer olvastam egy interjúban, hogy Vilmos herceg nem támogatja magát a sorozatot, de bevallja, hogy nagyjából a valóságot mutatja, ami történt (kivéve szerinte a Diana részeket).

2021. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazokat a karaktereket akartam írni, mint az első válaszoló. :) Számomra ők voltak a leginkább "emberiek" a történet során, a jó és a rossz tulajdonságaikkal együtt.

Színészek közül is a fent említett karaktereket játszókat említeném meg, Fülöp és Margit hercegnő esetében pedig inkább az idősebb változatokat, tehát Tobias Menziest és Helena Bonham Cartert preferáltam, de a fiatalok is nagyon jók voltak. Az "Erzsébetek" közül viszont inkább Claire Foy alakítása tetszett, bármennyire is szeretem egyébként Olivia Colmant. Valamint még John Lithgow is remek Churchill volt, nem véletlen hagyták meg őt a harmadik évad egy rövid epizódszerepére is a többi színésszel ellentétben.

Én nagyon szeretem a sorozatot. Nyilván nem dokumentumfilm, de nem is az a célja. Viszont jól bemutatja, hogy ők is csak emberek, akik néha szerethetőek és jó döntéseket hoznak, néha viszont idegesítőek és hatalmasakat hibáznak. Illetve a legtöbb szakértő szerint arról is nagyjából hiteles képet fest a sorozat, hogy hogyan működik a királyi udvar, miket tehet meg a királynő, mibe nem szólhat bele, milyen szabályokat kell a különböző családtagoknak betartaniuk. Ez pedig szerintem akkor is érdekes lehet, ha valakit annyira nem érdekelnek a családon belüli konfliktusok.

2021. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valery
2022. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyik karaktert se birtam megkedvelni, mert nem volt benne egy derus szeretheto karakter se. esetleg az idosebb Margareteknek,Tetchernek volt

egyaltalan karaktere. sot a kiralynore direkt beraknak egy "fógonoszt" hat erdekes ugy latszik nem az volt a cel h megkedveltessek oket talan a kamillat sikerult mert neki meg beraktak egy Diananal szebb, baratsagosabb szinesznot lol a fiatal Diana kifejezetten fagyos tipus kedves "meleg" helyett az idosebb Karoly meg sokkal menobb mint kene viszont az idos Kamilla nagyon hasonlit. de amugy nem az zavar h nem hasonlitanak hanem hogy nem azok a tipusok se

2022. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!