Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Loki sorozathoz várható...

A Loki sorozathoz várható magyar szinkron?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg a Wandavision-höz vagy a The Falcon and the Winter Soldier-hez? Nem hallottam róla semmilyen hírt és kíváncsi lennék.


Szeretném előre megjegyezni, hogy nem azzal van a problémám, hogy felirattal képtelen vagyok megnézni, sőt már láttam is mind a két befejezett sorozatot és a Loki első három megjelent részét is felirat nélkül is minden gond nélkül értettem, tehát az ilyen "nem értem miért nem lehet felirattal megnézni" meg "minek neked szinkron, nem tudsz olvasni?" válaszoktól légyszíves kíméljetek.



2021. jún. 26. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
100 éven belül biztosan nem
2021. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha itthonra is bejön a Disney+ akkor szerintem egy pár éven belül szerintem raknának rá
2021. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Meglesz az Stranger Things-re is csak pár évet kellett várni.
2021. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Loki biszex úgyhogy biztos nem lesz Magyarországon leadva
2021. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia a WandaVision teljes egészében már elérhető magyar szinkronnal. A Loki-ból csak a 4. rész meg a 6. rész. (ne kérdezd miért. Én sem értem hogy miért nem sorban jönnek). A The Falcon and the Winter Soldier-nél ugyanez a helyzet, csak ott már 4 rész van szinkronnal, 1, 2, 4 és az 5.rész. Remélem a Hawkeye is le lesz. De egyenlőre nagyon nem vagyok megbarátkozva a szinkronokkal. Lehet csak az angol után fura.
2022. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!