Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pls! Most néztem meg a Loki...

Pls! Most néztem meg a Loki sorozat 4. epizódját és nem bírom feldolgozni?!

Figyelt kérdés
Ha Loki az után a képletes megölés után elkerült valahova, akkor Mobius sem halt meg igaz? és tudja vki, hogy ki alapította a TVA-t? teljesen összezavarodtam. bármilyen infót szívesen fogadok.

2021. jún. 30. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csakis a sorozatra hivatkozva, úgy tűnik akit "megsemmisítenek" nem hal meg. Így Mobius sem lehet halott. Az, hogy hová kerülnek nem tudom és azt se vissza lehet e onnan jönni. A TVA valós alapítója még ismeretlen.
2021. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapítója kang lehet, de ez csak egy teória. a másik kérdésre meg már az előző válaszoló adott választ.
2021. júl. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nagyon le vagyok maradva,de ki vagy mi az a kant?
2021. júl. 8. 09:37
 4/5 A kérdező kommentje:
*g
2021. júl. 8. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

egy időutazó, és nyugi, én sem tudtam ki az. a lego marvel duper heroes 2-ből láttam, utána kerestem rá a karakterre.

ő lehetne a következő thanos

2021. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!