Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Légió c. Marvel sorozat...

A Légió c. Marvel sorozat végig ugyanilyen picit horror hangulatú? Hány éves kortól ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl az első évadon. Nagyon tetszett, szeretem az ilyen szürreális dolgokat. Viszont volt benne egy-két kellemetlen, ijesztő felugrás, hanghatás.

Érdekelne olyanok véleménye, akik már az egész sorozatot látták, hogy továbbra is hasonlóra kell-e számítani. Szeretném társaságba ajánlani közös maratonra. Viszont ott 14-16 évesek is lennének.

Van hét szavazási lehetőség, ha kiegészítenétek valamivel a véleményt, azt nyugodtan írjátok le.

Köszönöm!



2021. júl. 1. 20:02
A kérdező szavazást indított:
csak az első évad ilyen, szerintem 14 évesek már nem álmodnak tőle rosszat
csak az első évad ilyen, de szerintem csak 16+ korosztály nézze, mert úl elvont
minden évad ilyen hangulatú, de 14 éves társaságban ettől nemigen kap frászt
minden évad ilyen hangulatú, és szerintem ne is ajánld ennyire fiataloknak, erőszakos és ijesztő, elvont
nem is értem a kérdést, egyik évad sem ijesztő, fiatalkorúak is simán nézhetik és élvezni fogják
nem is értem a kérdést, horror az nincs benne, de túl elvont, hogy kamaszok nézzék
nem láttam még vagy nem is hallottam erről a sorozatról, de szavazni jó
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Végig ilyen, ez a sorozat alaphangulata. Egy 14-16 éves nem biztos, hogy felfogja a látottakat és mögöttes jelentéseket, annyira erős benne a szimbolizmus a színekkel és a hangokkal (pl. ehhez kötődik hogy a főszereplőnek melyik mentális állapotát látjuk éppen - valóság, emlék, vagy a shadow king irányít. Nincs elmagyarázva, csak vizuális eszközökkel mutatják meg).
2021. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!